Středa 17. října. Svátek má Hedvika.

Lidé z Partners jdou do SIRIUS Finance. Chtějí 400 poradců a obrat 300 mil. Kč

SIRIUS Finance

Vladislava Cisarzová, Karel Maroušek, Michal Oppl a Vít Mikolášek míří z Partners Financial Services do SIRIUS Finance. Do 12 měsíců chtějí vyrůst na 400 poradců a dosáhnout provizního obratu 300 mil. Kč.

Lákadlem pro finanční poradce, aby vstoupili do společnosti SIRIUS Finance, má být akciový program. „Naší zásadou je, že lidé, kteří firmu tvoří, ji také ve stejném poměru vlastní. Až se na trhu plně etablujeme, budou poradci a manažeři vlastnit v SIRIUS Finance 65 % akcií,“ uvedla Vladislava Cisarzová, generální ředitelka SIRIUS Finance. V současnosti 100 % akcií drží původní zakladatelé a čtveřice leaderů odcházejících z Partners.

SIRIUS Finance založil v roce 2016 Adolf Červinka a Jiří Kruntorád z GEPARD Finance. S účinností k 3. říjnu 2018 předali řídící pozice příchozím z Partners. Vladislava Cisarzová se stala generální ředitelkou a předsedkyní představenstva, Vít Mikolášek zastává funkci místopředsedy představenstva a Petr Chmelař je třetím členem představenstva. V dozorčí radě zasedl jako předseda jeden z původních zakladatelů Adolf Červinka a doplnil ho místopředseda Michal Oppl a jako člen Karel Maroušek.

Společnost SIRIUS Finance je registrovaná u České národní banky jako investiční zprostředkovatel, pojišťovací agent a vázaný zástupce dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu. „Firma chce také těžit z úzké spolupráce s renomovanou hypoteční makléřskou firmou GEPARD Finance,“ uvádí tisková zpráva společnosti a pokračuje: „Obě společnosti nyní plánují využívat co možná nejvíce synergických efektů a navzájem se podporovat v dalším růstu.

Zprávy o počtu finančních poradců odcházejících z Partners do společnosti SIRIUS Finance se liší. Některé zprávy hovořily až o 200 poradcích, ovšem Petr Borkovec, zakladatel a generální ředitel Partners, v polovině září hovořil o 48 obdržených výpovědí.

Tip: Chystá se velký odchod z Partners

U České národní banky má SIRIUS Finance k 9. říjnu 2018 registrováno 44 vázaných zástupců dle zákona o podnikání na kapitálovém trhu a 47 podřízených pojišťovacích zprostředkovatelů pro pojistného agenta. Navíc řada z těchto lidí pracovala ve společnosti již dříve a nepřišla s aktuální vlnou odchodů z Partners. Na druhou stranu změnu společnosti a přeregistraci není možné uskutečnit ze dne na den.

Plány má SIRIUS Finance velké. Do 12 měsíců chtějí dosáhnout provizního obratu ve výši 300 mil. Kč a spolupracovat se 400 finančními poradci. „Základní vstupenkou do firmy budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem, ale půjde o nedotknutelné pravidlo, jehož dodržování bude striktně vyžadováno,“ říká Vladislava Cisarzová.

„Zásadní je nový styl fungování při zajišťování kvalitní služby spočívající v přesně stanovených rolích, náplních práce a kompetencích v řadách poradců. Ti budou pracovat v týmech s jasnou úlohou tak, že se každý bude věnovat vždy konkrétní části portfolia či služby, ve které je odborníkem,“ doplňuje tisková zpráva společnosti.

S proklientským přístupem „finanční poradenství JINAK“ vznikla již společnost Partners v roce 2008. Nyní z Partners odchází významné osobnosti s touhou dělat „finanční poradenství ještě jinak“. Do jaké míry se bude přístup a výsledky práce s klientem skutečně lišit od zavedené praxe, ukáže až čas.

54 komentářů: “Lidé z Partners jdou do SIRIUS Finance. Chtějí 400 poradců a obrat 300 mil. Kč”

 1. Petr napsal:

  Zajímalo by mě, jak to, jak to vůbec vypadá s akciovým programem, osobně jsem viděl, kde se prezentuje vstup na burzu, slibuje vlastní Partners banka, rozvoj Polska, investiční společnost (to současné, kde jde jen a vytvoření fondů z již existujících neberu za plnohodnotné), 4000 poradců, 4 miliardy obratu a další podobné pohádky, které měly být splněny již v roce 2014, 2015. Jaká je realita vidíme všichni, kdy plán je splněn cca na 25% a do budoucna jasný pokles. Proto mám takový pocit, že ten akciový program je jen podvod na vlastní lidi a pokus z nich aspoň něco dalšího dostat, stejně jako poplatky za vzdělávání. Hodnota společnosti Partners je jen taková, za kterou by ji byl ochoten někdo koupit. Reálná je asi součet vybavení centrály, protože lidi odejdou, smlouvy se předělají na jiné super exkluzivní. Jak se vůbec toto prezentuje teď, když se schyluje k odchodu a tím i poklesu hodnoty?

  • Brzo exPFS napsal:

   Tak to je otázka do pranice…. Slyšel jsem že sám B. to okomentoval slovy: „Na burzu nepůjdeme, ale pro některý je to furt dobrá mrkev“… Realita je taková, že opční program (ne akciový) je dost propadák… Opce mají stále menší hodnotu, než za kolik se na začátku prodávaly do sítě (a už vůbec nejsou na pětinásobcích nákupu kde měly být) a jsou na hony vzdálené tomu, co velký Brko na začátku sliboval. Desítky až stovky milionů z jeho magické tabulky a „výpočetního kolečka“ ze začátku programu jsou sotva statisíce pro pár vyvolených a jednotky milionů pro některé partnery (leckterý akciový fond za tu dobu vydělal víc s menším rizikem a okamžitou likviditou, navíc se z toho stal výborný „retenčně-vydírací“ nástroj pro ty co chtěli nebo chtějí odejít, Ti už ty peníze pravděpodobně neuvidí – já už s nima nepočítám s tím, že tady holt zůstanou)….. A perlička je tzv. nový akciový program na pojišťovnu (nebo spíš pojišťovny, protože do něj zařadili i podíl na Klubové pojišťovně). Ze 100% akcií si mohou poradci koupit při splnění podmínek, který reálně může splnit zlomek lidí max. 10% Simplea (reálný odhad je, že k poradcům doputuje tak 3-5%) a 2% PKP….. Stejnej model jako posledně… mrkev se slibama jak za 10 let budou všichni happy… A ta vtipná tabulka kterou nám nedávno poslal e-mailem. „Výbornej akciovej a důchodovej program…. ale musíte psát 75% do Simplea a počkat 10 let… a mezitím hlavně makat) To už tu jednou bylo. Hlavně že si s RL nechají na FO 80% toho Partners Insurance Invest nebo jak se to jmenuje…. Taky asi konečně vezmu s lidma kramle, dospělo to do stavu bez nějaké smysluplné budoucnosti….. A někde v Trustu nebo jiným poolu nám bude líp. Takže si může udělat další čárku na pažbě vypuzených manažerů, kteří chtějí na svoji budoucnost mít vliv….

   • ExPartnersák napsal:

    Píšete, že Petr Borkovec Vám už nyní doporučuje psát 75% produkce životního pojištění do jeho pojišťovny Simplea ? To tedy dostává objektivita, odborná péče a nestrannost pěkně na prdel. Ale logiku to má, takto svoji pojišťovnu daleko dříve vybuduje a za pár let či desetiletí výhodně prodá svůj podíl. Smutné a zároveň úsměvné jsou ty všechny marketingové líbivé kecy kolem Partners a jejich „finančního poradenství jinak“. Co se akciového programu týče, ten jste popsal velmi dobře. Je až s podivem, že za tou vidinou krásné „akciové“ mrkve po těch deseti „úspěšných“ letech ještě někdo jde (o víře v tuto mrkev ani nemluvě). Celý Váš příspěvek se dá krásně shrnout do jedné legendární věty, kterou budete coby ještě stálý Parťák zajisté důvěrně znát: poradce žijí z vizí, my z jejich provizí.

 2. Jan Novák napsal:

  Dobrý večer všem, taktéž pracuji v Partners a tento článek včetně bohaté diskuze pod ním je pro mne opravdu silné kafe. Spoustu věcí zde uvedených mohu osobně potvrdit, o jiných se potajmu mezi poradci v Partners šušká, další jsou vyloženě novinky, které mi nebyly známy (například půlmilionové vstupné na narozeniny pana Lukeše, to je opravdu síla). Na tento portál nechodím, ovšem když mi asi pátý klient zavolal, co si o zdejším článku myslím a zda je to opravdu tak, jak se tu píše, tak mi to pochopitelně nedalo a musel jsem si ho včetně diskuze přečíst. Přiznám se, že mi je stydno. Kdyby byla pravda jen polovina z toho, co se tu píše, tak je to velmi špatná reklama pro Partners a vůbec pro kohokoliv, kdo má logo této firmy na svojí vizitce. Od konce prázdnin přemýšlím o odchodu z Partners spolu s dalšími kolegy, buďto do Sirius Finance nebo úplně někam jinam, a to i za cenu zaplacení smluvní pokuty (nebude moc vysoká, jsem tu 2 roky a pár měsíců). Pořád jsem hledal ten poslední důvod a telefonáty mých klientů mi ho daly. Záměrně píšu poslední důvod, těch předchozích bylo spousta. Cítím, že se původní filozofie a směřování Partners hodně změnily, ale možná je to jen můj subjektivní dojem a jiní (zejména pak vedení společnosti) to vidí jinak. Na trh, do terénu a mezi klienty však chodím se svou kůží já sám, s logem Partners. Dám na pocit a atmosféru ve firmě a mezi poradci, a ta není v tuto chvíli dobrá. panuje velká nejistota a nervozita, kolik vlastně odejde lidí, co bude s produkcí a dalšími věcmi. Jsem rád, že tyto věci už nebudu muset řešit. A přes všechno, co mě v Partners naučili a co jsem si tvrdě zaplatil, odcházím. Moje jméno je pochopitelně smyšlené, nestojím o komplikace a nepříjemnosti.

  • Bubiš Andrejko napsal:

   Je to brutální kampaň a jasná účelovka a ten počet odcházejících poradců taky nesedí.

 3. Petr napsal:

  Tak já osobně po zkušenostech s Partners se jen divím, jak taková společnost může dodnes fungovat, dodnes mám u nich v řešení stížnost a čekám na odškodnění a jednání příšerné. Když to řeknu úplně normálně falšování podpisů, prodej IŽP na spoření, fondy předplacené na desítky let dopředu jsou naprostý standart a šmejdský prodej ,praktiky jak na akcích pro seniory také. Pri řešení stížností to dopadlo tak, že jejich slavný ombudsman musel být dvakrát upomenut na dobu řešení a potom místo řešení se chtěl scházet po hospodách v Praze, což jednak nechápu proč bych měl jako poškozený jezdit do Prahy a proč se scházet v těch nejsmradlavějších putikách. Etická komise mě vytáhla do Brna, kde se mi akorát snažili vysvětlit, že je divné si stěžovat, že falšování podpisů je naprosto v mém zájmu a že tomu nerozumím, žádný papír jsem nedostal, žádná škoda nezaplacena, cesta do Brna nezaplacena, přitom nikdo z té komise u sebe neměl ani reklamační řád, ani etický kodex, tudíž jako kdyby nic neproběhlo… Následné řešení přes pana Borkovce probíhá tak, že vůbec nerozumí, co mám za problém a misto toho, aby si uvědomil, že jedná s poškozeným se chová jak arogantní narcis a ještě se cítí být dotčen… Tudíž OVB jak přes kopírák, jen v tyrkysovém.
  Střelba životek, falšování podpisů, šmejdské praktiky prodeje… Naprostý standart…

  • napsal:

   Že by finanční poradenství jinak ? Pokud je pravda to, co popisujete, tak je to otřesné, ale marketing mají zmáknutý skvěle, o tom žádná.

  • Insider napsal:

   Podejte písemný podnět na ČNB, ta se tím musí ze zákona věnovat. Ideálně přes nějakou advokátní kancelář a pokud je pravda co píšete, tak ČNB musí konat. Jinak ve finančním MLM mě za ta léta už nic nepřekvapí, takže se Vaší zkušenosti nedivím. Zkuste i finančního arbitra, nejideálnější by bylo celou věc veřejně medializovat (Černé ovce, 168 hodin apod.), jen ať trh a veřejnost ví, co vše je stále možné na finančně – poradenském trhu dělat za praktiky.

  • Pavel napsal:

   to jsou zase nesmysly a bláboly. tolik nespravedlností zaráz a nikdo to neřeší? V Partners to opravdu funguje jinak. ale je snadné napsat podobný anonymní hate na net. napište jméno a případ a jsem si jist, že vám zde dá někdo reakci, ať je jasné, na co přesně.

   asi nevíte, že v Partners je strop na předpoklácení poplatků 20 let. nikde jinde tento strop není. a tak bychom mohli pokračovat. A ombudsman je Bořík Beránek a urážet podobně inteligentního a distingovaného člověka je opravdu nechutné. a opět přemýšlím, kolik firem má ombudsmana a funkční etický výbor.

   prostě, bla bla bla…

   • Petr napsal:

    Že to v Partners funguje “jinak“ , to máte pravdu… Neuvedl jsem nic nepravdivého a moje křestní jméno je Petr. Jinak dvacet let nejsou desítky? Vždyť průběžné placení již bylo dávno vynalezeno, ale chápu… Většinu Ižp, co jsem viděl bych zhpdnotil jako spořící, ono 30% na rizika zbytek na investice a ještě navíc k tomu prodat RŽP… Každopádně , po podání stížnosti se pa Beránek ozval a to bylo vše, po dvou urgencích, kdy se divil, proč si dovoluju urgovat (nezná ani pojem 30 dnů) z něho vypadlo, že se sejdeme v hospodě v Praze, toť realita… Nevím proč bych se měl scházet s někým v hospodě na druhém konci republiky… Poslední urgenci jsem celkově provedl přes tu jejich linku 636363 , slíbeno předání dále, ale dodnes nemám v ruce ani penize, ani žádné papíry a jednání naprosto arogantní, viníci dokonce již dlouhou dobu dělají mrtvé brouky… Takže toto je také realita Partners…

    • Anonym napsal:

     To zhodnocení IZP na “spořící” jse učinil i s ohledem na to, ze muže jít o princip prirozeneho pojistného/poplatku?

   • Tomáš Hanzl napsal:

    Dobrý den, nezlobte se, ale tohle je vážně hrozný kec. Naposledy minulou středu jsem viděl smlouvu od Partners s předplaceným poplatkem na 35 let. Jak to pane Pavle vysvětlíte, když je strop na 20 let, to by mě zajímalo 🙂

    • Pavel napsal:

     smlouva na 35 let být může. ale provizní strop je 20 let!

     • Pavel napsal:

      Provizní i poplatkový strop je 20 let. pro jistotu u přesňuji, aby případní haters šetřili své klávesnice.

      • Petr napsal:

       Takže si to shrňme. Přečetl jsem si podmínky produktu Generace neXt… Partnersák sjedná toto super hyper spoření , co na tuty hodí 7 % ročně s dobou 30 let. Klient dle ceníku zaplatí poplatek za 30 let. Provize z 10 let skončí u Lukeše s Borkovcem a z provize z 20 let prodejce dostane 30-40 % a zbytek se ztratí u manažerů…Chápu to dobře? A vedení svým prodejcům napapouškuje, jak moc je to super a tupé stádo to venfiluje dál, místo toho, aby použilo hlavu a šlo pracovat někam, kde dostanete 70-80% provize bez výplachu mozků tyrkysovou ideologii…

       • Tomáš Hanzl napsal:

        Já panu Pavlovi vážně nerozumím. To přece nejde ani myslet vážně, ani nevěřím, že by mu to jen namluvili a on tomu vážně uvěřil. To, co píše, musí být záměrně – že by nějaké šílené a divoké PR?
        To se moc nepovedlo.
        Akorát tu koukám na sken smlouvy od klienta – 500,- měsíčně, na 30 let, vstupák 5 750,-. Partners Universe Invest.
        Jak píše pan Petr – vážně se mi nechce věřit, že by tam pracovali takoví tupci, kteří by dostali provizi na 20 let a zbytek nechali jít bůh ví kam (byť předpokládám, že normální poradci tam budou mít spíš 50-60% z celku)

        • Insider napsal:

         Pokud je skutečně pravda to, co zde píšete a opravdu v ruce držíte smlouvu od Partners s předplaceným vstupním poplatkem na 30 let, tak by to znamenalo jediné, a to že Partners navenek něco deklaruje a ohání se „etikou“, ale v reálu se děje přesný opak (aneb kážeme klientům vodu, ale sami pijeme víno).
         Přiznám se, že bych tu Vaši smlouvu od Partners s předplaceným vstupákem na 30 let opravdu rád viděl, alespoň sken či fotku, protože pokud je to pravda, tak mi začíná odchod ředitelů, partnerů společnosti a poradců z Partners dávat smysl.

         • Expfs napsal:

          Tady bych klidnil emoce… smlouvy na 20+ let určitě existují, pravidlo je docela nové, takže tohle není rozhodně ten důvod k odchodu. Důvody jsou výrazně větší fuckupy, a nedodržené sliby. Například myšlenka majoritního držení v rukou jednotlivých manažerů sítě a tím zabránění rozdílných zájmů centrála/síť pramení právě z nedodržených slibů ze startu a vzniku společnosti Partners. Kdo u rozjezdu byl, tak ví…

          • Parťák napsal:

           Mohl byste prosím více rozvést ony „fuckupy“ a nedodržené sliby ze strany vedení Partners ? Pracuji u Parťáků a zvažuji odchod, jen mi chybí ona příslovečná poslední kapka a z kuloárů se jako běžný poradce pochopitelně nic nedozvím. Děkuji.

          • Expfs napsal:

           Pro Parťáka: pro mě to nebyla otázka nedodržených slibů a peněz, ale morálky.. má poslední pomyslná kapka byl e-mail který jsem osobně viděl, kde osobní asistentka Radima Lukeše zve obchodního partnera na Radimovi narozeniny. Vstupenka bylo 0,5 mil. Kč. A prý by byli jediní, kdo to nedal. Obchodní partneři na tuto soukromou akci přispěli 5+ mil. A tohle je skoro standard. Obchodní partneři platí letenky v 1. třídě, soukromé nákupy na tripech atd.. Ne peníze, ne sliby co se nikdy nesplní, ale nemorálnost “lídrů” je to, co nakonec vyžene ty kvalitní… a to je i případ M. Oppla..

          • TR napsal:

           Dobrý vtip. a víte z čeho Michal Oppl financoval všechny ty svoje výlety a za jaké peníze uplácel ty lidi pod Jelínkama? 🙂

           že jeden z důvodů odchodu bylo právě to, že to bylo zakázané. přišlo se na to a šáhlo se mu na to?

           fakt věříte, že Radim s miliardovým majetkem potřebuje toto? 🙂 jste se musel zbláznit, jestli tomu věříte.

          • Expfs napsal:

           Michal Opple je známý tím, že lidi platil až nesmyslné věci, a každý kdo je nebo byl v Partners to ví. Takže dobrej pokus s nesmyslným argumentem někoho kdo odchází po 10+ letech práce pro společnost alespoň nějak očernit. Argument že má Radim miliardu je asi takovej, jak od Bureše (btw Radimova oblíbence) že 50 mega podvodu na čapím hnízdě jsou pro něj drobné, tak proč by to dělal. Někteří prostě nemají nikdy dost a to je tenhle případ. A neootřebuju slepě věřt jako Vy, já to vím. Viděl jsem e-mailovou komunikaci a mám potvrzeno od 2 obchodních partnerů, co ty peníze poslali. A stačí se zeptat i dalších, jen 2 to nebyli.

          • PB napsal:

           jste blázen, který se nechal zmanipulovat chytrou hrou jedné madam, jestli tomu věříte. Jediný příspěvek na narozeniny, který vám mohl někdo potvrdit a vidět, tak je příspěvek strategických partnerů na 10. narozeniny/výročí Partners na Hradě.

           také nepotřebuji slepě věřit. také to VÍM. a také vím, co použili, aby vás oblbnuli.

           hodně štěstí.

          • Expfs napsal:

           Kdybych byl blázen, který se nechá zmanipulovat, nemám asi nick expfs, ale jsem ještě součástí stáda. Btw. když už jste nakousl konferenci, tam kromě obchodních partnerů přispěl svou troškou i pan Babiš (asi slevou na Kryštofy) jinak si neumím představit tu otevřenou propagandu před volbami ( pro ty co tam nebyli jen doplním- uprostřed konference k 10 výročí byl cca 5 minutkvý předvolební spot a rozhovor s Burešem…politika na konferenci? Really? Bych blinkal.) Mě přešla i chuť na ten oběd od mr. Borkovce z My foodu (fajn malá domů). Ale ať se tu nepřeme bez důkazů, apeluji na každého z PFS kdo nevěří, ať se po pár skleničkách zeptá svých kay accountů na pokoje na hotelích, co nebyly pro pány Borkovce a Lukeše dost nóbl, a jak museli na poslední chvíli hledat apartmány za desetitisíce na den, na letenky první třídou, protože pánové přeci nepoletí se svými lidmi, na nákupy pro přítelkyně, apd… Nemyslete si, ono to často přestává bavit i ty obchodní partnery….

       • Free napsal:

        Vy jste velmi vtipný Petře, produkt generace next byl ukončen a nelze ho sjednávat někdy na jaře, tuším v březnu :-), pravidlo u předplacených poplatků se stropem 20 let je platné pro celou firmu od 1.8.

        • Petr napsal:

         Koukám na to, je ukončen, ale ceník dodnes existuje, tudíž to samé, ale Generace X

        • Tomáš Hanzl napsal:

         Tak to pravidlo, které nabylo platnosti 1.8. ke všem ještě asi nedoputovalo, když jsem nabídku na 30 let viděl minulý týden 😀

         • Karel napsal:

          nabídku jste vidět mohl. to je správně. ale prostě klient zaplatí poplatek maximálně za 20 let a Partners dostane právě takovou provizi. a po 20 let se přejde automaticky na průběžný poplatek, pokud v té době smlouva bude ještě běžet. tak to prostě je.

          • Tomáš Hanzl napsal:

           A proto si to klient vzal ode mne, prave na 20 let, a s o tretinu mensim poplatkem. Dobry pokus Karle.
           PS: ne, nemame mensi poplatek a slevu nemohu dat

  • Karel napsal:

   á už je to jasné. Pan Petr Bezstarosti. Pan blázen, na kterého nestačí ani soudní rozhodnutí. Přestaňte šířit ty vaše lži a pomluvy.

   „Petr, který si to jako jediný dobrovolník rozdal s nadrženou Polkou, čekal, co přijde po jeho veřejné chvilce rozkoše, a dočkal … Petr Bezstarosti.“

   http://prask.nova.cz/clanek/novinky/na-diskotece-bude-vyhrou-v-tombole-podivin-petr-co-ojel-nadrzenou-polku-se-chce-zase-ztrapnit.html

   • Petr napsal:

    Je vidět, že když dojdou argumenty, každopádně udělal jsem to, zpětně to vidím jako blbost, ale jakou to má souvislost s problémem u společnosti Partners. Dále nevím, proč mě označujete bláznem, když jen upozorňuji na problém a říkám, jak to je, ja vím, pro Partners by bylo nejlepší, kdyby vše zůstalo pod kobercem. Dále nevím, jaké bludy o soudu zde píšete, když, žádný soud nebyl. Proto prosím nešiřte o mně věci, které nejsou pravdivé, já také uvádím vše dle pravdy.

    • Anonym napsal:

     Takže Vy jste finanční poradce a vedle toho děláte co se popisuje v tom článku?

     • Petr napsal:

      Nejsem finační poradce a toto řekněme byl krátkodobý zkrat z mladické nerozvážnosti… Dnes už si na to nikdo, ani z okolí nevzpomene, krom těch pošuků z Partners, kteří to mají potřebu vytáhnout vždy a snaží se tím odvést pozornost od vlastních problémů, kterých vůči mě mají až až, jak říkám, dodnes i přes urgence nedořešená stížnost na jejich prasárny a korunu jsem od nich dodnes neviděl, přitom jejich jednání způsobilo statisícové újmy…

 4. Jan napsal:

  Ten Burda teda jede. První se šuškalo o strategickém partnerství z CONSEQem a nyní přetáhne obrovskou část poradenské sítě. To ho ve spořitelně dobře proškolili.

  • Radek napsal:

   Burda s tím nemá nic společného, naopak byl pěkně nas…, když se dozvěděl, že mají stejné jméno jako jeho společnost Sirius Investments. Doporučuji 🙂

  • Radek napsal:

   Ještě odkaz: facebook .com/Investujeme.cz/posts/10156923295637259 (systém mi ho nechce přijmout… tak je potřeba vymazat mezeru)

 5. napsal:

  Paní Cisarzová v článku uvádí, že „základní vstupenkou do firmy (Sirius) budou morálka a osobní etika. Férovost nebude v SIRIUS Finance jen líbivým marketingovým nástrojem“, což vyznívá, jako by se právě těchto věcí odcházejícím poradcům v Partners nedostávalo. Co je ještě zajímavé, je datum založení Sirius Finance v r. 2016, což opět budí dojem či zdání, že se na myšlence odchodu z Partners pracuje už zpětně 2 roky. Jestli Petra Borkovce poplácávali po ramenou a tahali za nos 2 roky v kuse, tak je to minimálně pěkný herecký výkon, ale mohu se pochopitelně mýlit.

  • takyjá napsal:

   Mýlíte se, když firma SIRIUS FINANCE vznikala, neměli s tím exPartners nic společného. Takhle se to dělá normálně – když se chce někdo odněkud trhnout, buďto koupí nějakou již existující firmu, nebo do ní finančně vstoupí.
   Konec konců – Partners vznikli úplně stejným způsobem 🙂

   • Expfs napsal:

    V tomto případě to tak ale nebylo. S novou společností po startu úzce spolupracovala dříve vyhozená černá ovce (rozumněj někdo, kdo má veřejně jiný názor než vedení Partners a nebojí se o tom mluvit) senior ředitel Petr Chmelař, a pravděpodobně i další ředitel Sáva Střelec, který dal výpověď později. Noví expartners přicházejí výrazně později, již do rozjetého vlaku. Pouze již existující společnost a lidi za ní stojící vyhodnotili jako nejlepší možnou volbu.

    • Michal napsal:

     no, s těmi hodnotami, etikou a osobní morálkou to tak horké nebude, když nás paní kapitánka Cisarzová náborovala, přetahovala a pomlouvala Partners ještě v době, kdy byla členkou představenstva Partners a obchodní ředitelkou. Asi má jiný názor na pojmy „jednání s péčí řádného hospodáře“, „v nejlepší zájmu společnosti, kde je statutárem“ či „zachování mlčenlivosti“ nebo nechápe povinnosti člena statutárního orgánu společnosti. Asi toto je ta správná vstupenka s vysokou osobní morálkou. 🙂

     • Expfs napsal:

      Kam mé právní vzdělání sahá, tak pomluva by to mohla čistě teoretický být v případě, když by to nebyla pravda. Což ale není tento případ…

 6. Karel napsal:

  Tak tu o Karkulce je všeobecně známa…ta o 300 mio ještě ne…inu uvidíme.. 😀

 7. pepe napsal:

  Na odchodu z Partners jsou i další poradci, kteří zamíří jinam… (rozplynou se někde po trhu). Co jim před pár lety nevadilo, to už dnes konečně ano a více si prý všímají, jak je vedení nervózní, neférové, služby se soustředí na hlavních pár pojišťoven / chystá se vlastní pojišťovna atd.
  Po prvním náznaku jim údajně byly zablokovány nějaké provize, obávají se ukončení přístupů do systému apod.
  Tedy obdoba přesunu OVB => Partners.
  Bohužel zjišťují i to, že většinu těch super exkluzivních produktů nemůžou po odchodu spravovat… TFUJ!

  • Anonym napsal:

   Bez vypovězení mandátní smlouvy jen tak ukončit přístup nelze. Náhle vypovězení mandátní smlouvy ze strany centrály je při jejím závažném porušení. Náznak není závažné porušení. Provize také nelze jen tak zablokovat.
   Kdyby šly produkty po odchodu spravovat, tak by nebyly exkluzivní, ne? Pokud některé jdou, tak je to spíše o dobré vůli.
   Obě společnosti jsou mi volné, ale jestli ten váš komentář není spíše takové plácnutí…

  • Insider napsal:

   Petr Borkovec by Vám řekl, že to není pravda (v reakci na větu: Na odchodu z Partners jsou i další poradci, kteří zamíří jinam…).

 8. chcesemiblejt napsal:

  Teda, to muselo dát příšernou práci. Přitom taková blbost, co? 😂😂😂

 9. Vit napsal:

  Tak tomu se říká z bláta do louže. Stádo ovcí se nechá stříhat dále, jen pod jinou značkou. Již třetí vstup do stejné řeky,,,

  • napsal:

   Partners: Finanční poradenství jinak…
   SIRIUS Finance: Finanční poradenství ještě jinak…
   Za dalších 10 let, firma XYZ (po odchodu ze SIRIUS Finance): Finanční poradenství ještě úplně jinak…

  • Vasek napsal:

   Takže u vás je to úplně nejvíc nejlepší?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.