CZK/€ 24.745 +0,14%

CZK/$ 22.792 +0,00%

CZK/£ 28.930 +0,33%

CZK/CHF 25.049 -0,10%

23. 09. 2021

0 komentářů

Česká zbrojovka Group SE mezi finalisty  

 

Česká zbrojovka Group SE (CZG) mezi finalisty soutěže European Small and Mid Cap Awards 2021, kterou pořádá Evropská federace burz spolu s organizací European Issuers.

Loading 

Velkého úspěchu dosáhla společnost Česká zbrojovka Group SE, která se probojovala mezi finalisty evropské soutěže European Small and Mid Cap Awards. Tato soutěž každoročně vybírá nejlepší společnosti, které se v předchozím roce staly veřejně obchodovanými na některém z evropských trhů, které zastřešuje Evropská federace burz (European Federation of Stock Exchanges – FESE). Soutěž je rozdělena do celkem čtyř hlavních kategorií – Rising Stars, kategorie určená pro firmy do velikosti 50 milionů EUR, Star of Inovation – společnosti, které jsou ve své činnosti výrazně inovativní, Star of 2020 – firmy s výrazným vlivem na svůj obor, a konečně International Star – kategorie, ve které je ve finálovém výběru právě CZG. V této kategorii je zásadním měřítkem mezinárodní přesah činnosti vybraných společností.

Finále soutěže a vyhlášení konečných výsledků v jednotlivých kategoriích proběhne na výročním zasedání Evropské komise věnovaném malým a středním firmám dne 16. listopadu 2021 ve slovinské Portoroži. CZG je vůbec první českou veřejně obchodovanou firmou, která se účastní finálového kola.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz

 


Související články

Co sledovat u investic do finančního sektoru v době klesajících úrokových sazeb

Tradiční názor tvrdí, že klesající úrokové sazby jsou pro finanční akcie negativní, protože snižují úrokový výnos. To je však přílišné zjednodušení, které se může ukázat jako nepravdivé. Finanční společnosti jsou různorodou skupinou, v níž banky tvoří pouze jednu část, a mezi jednotlivými společnostmi existují významné rozdíly, které ovlivňují […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

20. 05. 2024


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *