Úterý 02. června. Svátek má Jarmil.

AXA se pustila do on-line prodeje svých produktů

Pojištění 10.11.2015 | 14:16 0 Komentářů

AXA rozjela on-line prodej svých produktů. V nabídce nového e-shopu se jako první objevilo on-line úrazové pojištění. Další na seznamu e-shopu by mělo být pojištění odpovědnosti. Postupně hodlá AXA rozšířit svůj sortiment o všechny produkty včetně životního pojištění. AXA on-line nabídku produktů oproti ostatním distribučním kanálům nezvýhodňuje.     

„Dělit distribuční kanály na tradiční a digitální je dle mého názoru již přežitý pohled. Na distribuci bychom měli nahlížet jako na ekosystém, jehož cílem je klienta edukovat, splnit jeho potřeby a v maximální možné míře také splnit jeho preference na variabilitu interakce a vzájemnou propojenost. AXA tak spuštěním prvního multikanálového produktu vykročila tím správným směrem,“ říká Michael Pupala, ředitel útvaru řízení strategických partnerství a digitalizace.     

Úrazové pojištění 5 PLUS lze sjednat on-line pouze s občanským průkazem a platební kartou za  5 minut. „Hlavním účelem úrazového pojištění je ulehčení období po úrazu a poskytnutí prostředků na uhrazení co nejkvalitnějšího medicínského zákroku. Kvalitní úrazové pojištění totiž zajistí finanční pomoc celé rodině ve chvíli, kdy vážnější úraz jejího člena způsobí dlouhodobější výpadek pravidelného příjmu,“ shrnuje výhody Daniela Barnová, produktová specialistka.   

Zdroj: Tisková zpráva AXA

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.