Čtvrtek 09. prosince. Svátek má Vratislav.

Vzdělání patří mezi nejlepší osobní investice

Vzdělání MBA

Globálně podle Světové banky platí, že extra rok studia znamená zvýšení hodinové mzdy o 9 %, přičemž jde o hodnotu, která je během desetiletí velmi stabilní. Na trhu práce přitom jednu z nejvyšších hodnot z hlediska efektivity i přínosů pro každodenní praxi má MBA vzdělání.

Vzdělání MBA - Business InstitutMaster of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program zaměřený na rozšíření manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Studium je určeno pro nejen pro manažery na všech úrovních, ale i pro ty, kteří chtějí zvýšit svoji kvalifikaci a tím pádem i hodnotu na pracovních trhu, či se jen chtějí v daném oboru dále rozvíjet. Starší výzkum Corporate Recruiters Survey ukázal, že zaměstnavatelé jsou ochotni MBA kandidátům platit až o 84 % vyšší mzdu.

Business Institutu nabízí prestižní studium MBA, kterým prošlo již více než 1100 absolventů, přináší aktuální know-how a vzdělávání v podání špičkových odborníků. Studium probíhá v češtině s akceptací slovenštiny. Důležitou výhodou kombinované formy studia MBA je, že výuka se koná v odpoledních hodinách, takže ji lze snadno spojit s prací či dalším studiem. Business Institut pro časově vytížené zájemce nabízí dokonce i plně online studium MBA.

Business Institut, český lídr v online a kombinovaném studiu MBA, nabízí 18 různých kombinovaných MBA programů, které pokrývají široké pole působnosti. Pro podnikatele, manažery a specialisty, kteří chtějí vynikat v efektivním řízení, je ideální MBA Strategický management. Program je vhodný pro všechny, kteří se podílejí na strategickém řízení organizace a její výkonnosti. Věnuje se určování strategických cílů, analýze a optimalizaci procesů, krizovému managementu, personalistice, marketingu a dalším klíčovým oblastem. V nabídce prestižního Business Institutu patří mezi nejoblíbenější.

Právě teď je nejvyšší čas přihlásit se do podzimního studia MBA, které začíná v říjnu. Aktuálně navíc nabízí Business Institut zájemcům o MBA studium výraznou slevu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.