CZK/€ 24.355 -0,02%

CZK/$ 22.601 -0,07%

CZK/£ 28.423 +0,07%

CZK/CHF 25.809 +0,10%

Text: PR článek

26. 08. 2019

0 komentářů

Vzdělání patří mezi nejlepší osobní investice

 

Globálně podle Světové banky platí, že extra rok studia znamená zvýšení hodinové mzdy o 9 %, přičemž jde o hodnotu, která je během desetiletí velmi stabilní. Na trhu práce přitom jednu z nejvyšších hodnot z hlediska efektivity i přínosů pro každodenní praxi má MBA vzdělání.

Loading 


Vzdělání MBA - Business InstitutMaster of Business Administration (MBA) je profesně vzdělávací program zaměřený na rozšíření manažerských znalostí a dovedností nad rámec vysokoškolského vzdělání. Studium je určeno pro nejen pro manažery na všech úrovních, ale i pro ty, kteří chtějí zvýšit svoji kvalifikaci a tím pádem i hodnotu na pracovních trhu, či se jen chtějí v daném oboru dále rozvíjet. Starší výzkum Corporate Recruiters Survey ukázal, že zaměstnavatelé jsou ochotni MBA kandidátům platit až o 84 % vyšší mzdu.

Business Institutu nabízí prestižní studium MBA, kterým prošlo již více než 1100 absolventů, přináší aktuální know-how a vzdělávání v podání špičkových odborníků. Studium probíhá v češtině s akceptací slovenštiny. Důležitou výhodou kombinované formy studia MBA je, že výuka se koná v odpoledních hodinách, takže ji lze snadno spojit s prací či dalším studiem. Business Institut pro časově vytížené zájemce nabízí dokonce i plně online studium MBA.

Business Institut, český lídr v online a kombinovaném studiu MBA, nabízí 18 různých kombinovaných MBA programů, které pokrývají široké pole působnosti. Pro podnikatele, manažery a specialisty, kteří chtějí vynikat v efektivním řízení, je ideální MBA Strategický management. Program je vhodný pro všechny, kteří se podílejí na strategickém řízení organizace a její výkonnosti. Věnuje se určování strategických cílů, analýze a optimalizaci procesů, krizovému managementu, personalistice, marketingu a dalším klíčovým oblastem. V nabídce prestižního Business Institutu patří mezi nejoblíbenější.

Právě teď je nejvyšší čas přihlásit se do podzimního studia MBA, které začíná v říjnu. Aktuálně navíc nabízí Business Institut zájemcům o MBA studium výraznou slevu.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Cambridge Business School

Titul MBA je rozhodující výhodou na trhu práce

Zaměstnavatelé v dnešním konkurenčním prostředí kladou stále vyšší nároky na své zaměstnance. Vyžadují od nich vysokou kvalifikaci, odborné znalosti a praktické zkušenosti. Abyste získali práci snů, je důležité mít kvalitní vzdělání. Stačí jen vybrat si k tomu tu správnou školu, například velmi žádané studium MBA na Cambridge Business […]

Text: Redakce

28. 05. 2018

Vzdělání je lék

Neexistuje snad v česku vláda, která by za jednu ze svých priorit nevyhlásila podporu vzdělání. Výsledky však ukazují opak. Nicméně nejsme v této situaci sami. Stačí se podívat na jih Evropy.

Text: Šimon Finemon

09. 01. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *