CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.416 +0,10%

CZK/£ 28.639 -0,16%

CZK/CHF 24.478 +0,42%

Text: Redakce

28. 05. 2018

1 komentář

Titul MBA je rozhodující výhodou na trhu práce

 

Zaměstnavatelé v dnešním konkurenčním prostředí kladou stále vyšší nároky na své zaměstnance. Vyžadují od nich vysokou kvalifikaci, odborné znalosti a praktické zkušenosti. Abyste získali práci snů, je důležité mít kvalitní vzdělání. Stačí jen vybrat si k tomu tu správnou školu, například velmi žádané studium MBA na Cambridge Business School. Absolventi této školy mají totiž již tradičně vynikající uplatnění na trhu práce. 

Proč studovat na Cambridge Business School?

Cambridge Business School je prestižní škola, která poskytuje kvalitní manažerské vzdělání na různých úrovních – MBA (Master of Business Administration), BBA (Bachelor of Business Administration) a LLM (Master of Laws). Studenti si mohou vybrat z celkem 13 studijních programů MBA pokrývajících různé oblasti podnikového řízení. Jedním z nich je program Finanční management a účetnictví, speciálně navržený pro manažery, podnikatele, finanční ředitele, účetní a všechny ostatní uchazeče, kteří usilují o získání znalostí například z oblasti daní, investic a řízení rizik. Velké oblibě se těší také program Strategický management, jehož účelem je naučit studenty naplňovat cíle a misi organizace. Zjistí, jak přípravit a realizovat strategické plány v souladu s moderními trendy. V současnosti je velký zájem i o schopnost efektivního vedení lidí a týmů, komunikace a dalších soft skills, které se vyučují v rámci programu Management a leadership.

Ale jak získat tyto odborné znalosti a dovednosti a zároveň zvládnout práci a péči o rodinu? Vzdělávání na Cambridge Business School  se uskutečňuje distanční formou – kombinací online studia s výukovými semináři. Výuka probíhá vždy v sobotu, pouze 4x do roka. Studium je tak časově dostupné pro každého studenta. Studijní materiály i literaturu dostanete zcela zdarma, bezplatné je také podání přihlášky.

Titul získáte již za 1 rok. Díky němu budete mít lepší uplatnění na trhu práce, možnost kariérního postupu a s ním spojeného lepšího finančního ohodnocení. Zaměstnavatel ocení vaši kvalifikaci a praktické znalosti z oboru. Přihlaste se ke studiu ještě dnes!

Cambridge Business School - obhajoby

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Vzdělání MBA

Vzdělání patří mezi nejlepší osobní investice

Globálně podle Světové banky platí, že extra rok studia znamená zvýšení hodinové mzdy o 9 %, přičemž jde o hodnotu, která je během desetiletí velmi stabilní. Na trhu práce přitom jednu z nejvyšších hodnot z hlediska efektivity i přínosů pro každodenní praxi má MBA vzdělání.

Text: PR článek

26. 08. 2019

Vzdělání je lék

Neexistuje snad v česku vláda, která by za jednu ze svých priorit nevyhlásila podporu vzdělání. Výsledky však ukazují opak. Nicméně nejsme v této situaci sami. Stačí se podívat na jih Evropy.

Text: Šimon Finemon

09. 01. 2013


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.