Čtvrtek 29. července. Svátek má Marta.

Soutěžte o volné vstupenky na seminář multimilionáře Randy Gage

Soutěž 27.07.2012 | 10:47 0 Komentářů

Probudit v lidech chuť, motivaci a hlavně aktivitu. To je hlavním cílem semináře Randyho Gagea, který se koná 15. září 2012 ve 13 hodin v Top Hotelu Praha. Americký spisovatel, řečník a multimilionář pohovoří o principech prosperity a úspěchu, které využijete nejen v zaměstnání, ale také v osobním životě. Na semináři se dozvíte přímé a jasné návody jak pracovat efektivněji, jak vydělat víc peněz za méně času nebo jak překonávat pracovní i osobní problémy. Zapojte se do soutěže o volné vstupenky.

Mediálním partnerem semináře je web Investujeme.cz, který ve spolupráci s organizátory připravil soutěž o volné vstupenky. Hlavní cenou budou tři volné vstupenky v celkové hodnotě 18 tisíc korun. Tří vylosovaní výherci získají po jednom kusu. Informace, které pomohou zodpovědět následující otázku, naleznete na webu http://www.randygage.cz/.

Soutěž probíhá v období od 1. 8. do 15. 8. 2012 (dále „soutěžní období“), každý den od 0.00 do 24.00. Odpovědi na soutěžní otázky je nutné provést následujícím způsobem:

  • Účastníci musí zasílat své odpovědi na soutěžní otázku prostřednictvím e-mailu na adresu redakce@investujeme.cz kdykoliv v průběhu trvání soutěže, nejpozději však do 15. 8. 2012.
  • E-mailová zpráva musí obsahovat odpověď, kterou soutěžící považuje za správnou. 
  • E-mailová zpráva musí mít v předmětu „Soutěž o volné lístky na seminář Randy Gage“, tělo zprávy pak musí obsahovat odpověď, a na dalším řádku jméno, příjmení, bydliště a telefonický kontakt na soutěžícího.
  • Otázka je celkem jedna. Účastník soutěže může soutěžit pouze za sebe a odpovědět pouze jedenkrát. Pokud na otázku odpoví vícekrát, bude vyřazen z losování.

Soutěžní otázky

1/ Randy Gage stojí za úspěchem společnosti

a)      Agel

b)      LLC

c)      Kodak

Příloha: Podrobná pravidla soutěže

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.