Sobota 31. října. Svátek má Štěpánka.

ZUNO umožní svým klientům platit bezkontaktními kartami

Banky ZUNO Bank 04.11.2013 | 12:13 0 Komentářů

Online banka ZUNO se úspěšně zařazuje mezi další banky, které vydávají bezkontaktní karty Visa. Svým zákazníkům poskytne větší komfort při placení drobných nákupů do 500 Kč, aniž by museli zadávat svůj PIN kód a vkládat kartu do čtečky POS terminálu.

„Jako online banka, která zprostředkovává služby 24 hodin denně a sedm dní v týdnu, jsme velmi rádi, že můžeme všem našim klientům nabídnout nejmodernější technologie, jakými jsou právě bezkontaktní čipové karty společnosti Visa,“ říká Iveta Behuňová, produktová specialistka v online bance ZUNO. „Pevně věříme, že 200 000 českých a slovenských klientů ZUNO banky tuto novinku ocení a budou s bezkontaktními platbami, které jim ušetří čas, více než spokojeni.“ 

Bezkontaktně mohou spotřebitelé platit na většině obchodních míst, jakými jsou v Česku a na Slovensku například Globus, Interspar, McDonald’s, KFC, DM Drogerie, Albert, C&A , Costa Coffee, Starbucks, Lidl, Obi, Datart, Cinema City a mnoho dalších.

„Jsme rádi, že se ZUNO zařadilo mezi banky, které zavádějí bezkontaktní karty Visa. Zároveň nás těší, že tato online banka tímto krokem významně přispěje k upevnění přední pozice Česka a Slovenska na celoevropské mapě bezkontaktních karet. Čeští a slovenští spotřebitelé vyhledávají inovace a projevují velký zájem o nové technologie. Bezkontaktní karty se proto považují za samozřejmost,“ říká Marcel Gajdoš, regionální manažer asociace Visa Europe pro Českou republiku a Slovensko.

Podle posledních údajů společnosti Visa Europe se za posledních 12 měsíců (srpen 2012 – červenec 2013) uskutečnilo v Evropě na 211 milionů transakcí prostřednictvím bezkontaktních karet Visa. Letošní červencové měsíční útraty těmito kartami činily 285 milionů euro, což je šestinásobek útraty loňského roku za stejné období.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.