CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

25. 06. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Zranění klienti Kooperativy jsou již zpět v ČR

 


 

Dva klienti utrpěli lehká zranění, pohmožděniny a odřeniny. Ti jsou už doma. Jeden klient se zlomeninou stehenní kosti byl převezen do nemocnice v Brně. S klienty jsme v kontaktu i po jejich návratu do ČR“, říká Jana Konvalinová vedoucí Odboru cestovního pojištění v pojišťovně Kooperativa.  

Bohužel, jedna klientka Kooperativy přišla při nehodě o život. „Spojili jsme se s jejími příbuznými a řešíme přepravu ostatků zpět do ČR“, potvrdila smutnou zprávu Jana Konvalinová.

Kooperativa je i nadále v kontaktu se zdravotními zařízeními, kde byli její klienti hospitalizováni. Organizaci a přepravu ostatků zpět do ČR zajistí asistenční společnost pojišťovny Kooperativa. Úhrada za léčení i přepravu proběhne z pojištění léčebných výloh klientů. „Klienti už vůči těmto zdravotnickým zařízením nemají žádné povinnosti. Veškerou komunikaci s nemocnicemi a platby za léčení již vyřídíme sami“, doplnila Jana Konvalinová.

Klienti Kooperativy měli v rámci cestovního pojištění zároveň sjednáno i úrazové pojištění a pojištění zavazadel, proto jim Kooperativa vyplatí i odškodné za úraz, který při nehodě utrpěli, příp. za zničená zavazadla.   

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Klíčová rizika v životním pojištění

Skoro každý občan v naší zemi má nějaké životní pojištění. Ovšem není pojištění jako pojištění. Namísto důkladné analýzy klientových potřeb, zajištění a následnému nastavení vhodného řešení bohužel v praxi vítězí dobrá reklama pojišťoven korunovaná baťůžkem, kávovarem nebo mobilem k pojistné smlouvě. To však může být obrovský problém, až se opravdu něco stane, protože životní pojištění má svůj neodmyslitelný účel v ochraně příjmu.

Text: Jakub Mokroš

25. 01. 2016


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.