Sobota 17. srpna. Svátek má Petra.

Záruka stejného úroku po celý rok na Spořicím účtu GARANT klienty velmi zaujala.

Banky Expobank 13.11.2012 | 16:35 0 Komentářů

Za první měsíc od uvedení na trh uložili klienti LBBW Bank CZ na Spořicí účet GARANT, který zaručuje, že roční úroková sazba po dobu 12 měsíců neklesne, více než 620 miliónů korun. Unikátní jistota neměnného úroku při zachování možnosti kdykoliv vybírat bez sankcí přilákala mnoho klientů, především však ty s vyššími příjmy a zůstatky.

Nabídka této zcela ojedinělé záruky se ukázala jako velmi dobrá volba a klienti již na spořicí účet uložili více než půl miliardy korun, přičemž průměrný zůstatek je vysoký – půl miliónu korun. Naše speciální webová stránka www.sporenigarant.cz zaznamenala také desítky tisíc návštěv. Vysoký zájem jen potvrzuje rozčarování z chování bank, které velmi hlasitě nabízí spořicí účty se zajímavým úrokem, a za chvíli jej v tichosti snižují. Naši nabídku roční záruky klienti vnímají jako naprosto férovou a atraktivní, garanci jim totiž nabízíme ve formě dlouhodobého benefitu, který se obnovuje při každém výročí smlouvy.“ vysvětluje Boris Čuchran, člen představenstva LBBW Bank CZ.

Spořicí účet GARANT od LBBW Bank CZ je nový produkt, který spojuje výhody spořicího účtu a termínovaného vkladu s pevným výnosem. V dnešní turbulentní době nízkých úrokových sazeb nabízí atraktivní úrokovou sazbu se zárukou, že tato sazba po dobu 12 měsíců od sjednání neklesne.

Peněžní prostředky klientovi kdykoli k dispozici a úroky jsou připisovány měsíčně. Se Spořicím účtem GARANT je možné pravidelně spořit nebo vkládat jednorázové částky, přičemž úroková sazba platí pro jakýkoliv zůstatek.

K založení Spořicího účtu GARANT není třeba mít otevřený běžný účet v LBBW Bank CZ. Všechny vklady a domácí příchozí platby, stejně jako založení, vedení a zrušení účtu jsou zdarma. Dále jedna odchozí tuzemská platba měsíčně zadaná elektronicky i zřízení jednoho trvalého příkazu.

Výhody Spořicího účtu GARANT:

  • garantovaná úroková sazba po dobu 12 měsíců,
  • okamžitý přístup k penězům,
  • úročení celého zůstatku atraktivní úrokovou sazbou
  • možnost založení bez běžného účtu u LBBW Bank CZ,
  • 100% pojištění vkladu až do výše 100 000 EUR

Spořicí účet GARANT je možné získat na speciální stránce www.sporenigarant.cz, na jakékoliv pobočce LBBW Bank CZ, na bezplatné infolince 800 700 800 nebo vyplněním online formuláře.  Více informací získáte na www.lbbw.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.