Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Wüstenrot otevírá v Plzni své Regionální centrum

Zájemci o financování bydlení či rekonstrukce ze západních Čech mohou využít služeb nového Regionálního centra finanční skupiny Wüstenrot v Plzni. Provoz třetí a největší kanceláře na území západočeské metropole byl slavnostně zahájen 17. května. Počet regionálních center Wüstenrotu se tak rozrostl na sedm a strategií společnosti je i nadále rozšiřovat obchodní síť, která kromě zmíněných regionálních center čítá 32 oblastních kanceláří a desítky kontaktních center.

„Regionální centra jsou klíčovými místy naší obchodní sítě. Jejich prostřednictvím nabízíme komplexní finanční služby týkající se financování nemovitosti, rekonstrukce nebo modernizace domova. Finanční specialisté klienty rovněž provedou i světem spoření nebo poradí, jak se výhodně pojistit,“ říká Hanuš Thein, výkonný ředitel pro obchod a marketing finanční skupiny Wüstenrot.

Nové regionální centrum sídlí v centru Plzně, na adrese Klatovská třída 50. Služeb kanceláře mohou klienti využít v pracovní dny od 9 do 17 hodin. Prostory nové budovy nabízí bezbariérový přístup a plochu přes 200 metrů. K dispozici je zde rovněž dětský koutek a samozřejmostí je i pozvání na kávu, u které se hledá optimální finanční řešení o poznání lépe.

„Regionální centrum bude sloužit jako ‚hub‘ pro finanční poradce z naší interní prodejní sítě a pro certifikované poradce Wüstenrotu z řad našich obchodních partnerů. Rádi bychom, aby se v nových prostorách cítili dobře jak klienti, tak všichni prodejci, kteří nabízejí produkty Wüstenrot,“ doplňuje Thein.

Také v letošním roce Wüstenrot pokračuje v rozšiřování počtu finančních poradců a ve zkvalitňování své prodejní sítě. Od února je klientům k dispozici nově přestěhované Oblastní centrum v Táboře, v březnu pak otevřelo své dveře Oblastní centrum v Jablonci nad Nisou. Finanční skupina Wüstenrot tak má celkem sedm regionálních center (Hradec Králové, Liberec, České Budějovice, Praha, Plzeň, Ostrava a Brno), 32 oblastních center a desítky poradenských míst.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.