CZK/€ 24.725 -0,02%

CZK/$ 23.392 -0,47%

CZK/£ 28.684 -0,51%

CZK/CHF 24.374 -0,73%

10. 06. 2016

0 komentářů

Víme, kdo si půjde na Fundlift pro peníze teď!

 


 

Fundlift oznamuje, že příští týden uvede na trh poptávku financování formou veřejné emise společnosti Rohlik.cz investment a.s. Ta stojí za službou Rohlík.cz. 

Rohlík.cz je nejrychleji rostoucí český online prodejce potravin. V roce 2014 projekt založil Tomáš Čupr, přední český podnikatel v oblasti consumer internetu a zakladatel řady úspěšných internetových společností včetně projektů Slevomat nebo Dámejídlo.cz.

S ním se na rozjezdu podílí specializované investiční firmy v oboru internetu a technologií Miton a Enern. V roce 2015 Čupr získal v Rohlík.cz hlavní podíl. Rohlíku hodně věřím a chtěl jsem posílit svou roli v něm, řekl tehdy.

Rohlík.cz nabízí online nákup čerstvých i trvanlivých potravin včetně nabídky kvalitních farmářských potravin. Do jeho nabídky patří také drogerie, potřeby pro domácnost, děti či domácí mazlíčky, ale také alkohol a tabák.  V sortimentu má v tuto chvíli přes 9 tisíc položek.  

Unikátní propozicí, kterou se Rohlík.cz odlišuje od veškeré konkurence v České republice i v zahraničí, je neuvěřitelně efektivní logistika, která umožňuje dodávky do 90 minut v metropolitní oblasti Prahy a Brna.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

sdílená ekonomika financování

Jak sdílená ekonomika a aplikace ovlivňují investice

Jedním z fenoménů dneška je sdílená ekonomika a mobilní aplikace s ní spojené. Postupně se díky tomu mění celý finanční sektor. S rozvojem rychlého mobilního internetu a zařízení k němu připojených, bude podobných služeb přibývat. Měla by se sdílená ekonomika regulovat?

Text: Daniel Mareš

17. 01. 2020

Kryptoměna bitcoin - mince - kryptoměny

FinTech tančí s bankou. Expobank jako první v Evropě nabízí investice do Bitcoinu přes běžný účet

Expobank 23. října uvedla na trh unikátní běžný účet. Nejde jen o klasický finanční produkt z tohoto ranku, ale v podstatě o propojení tradičního bankovnictví s moderním světem FinTech. Díky novému NEO účtu od Expobank je možné naprosto jednoduše investovat do Bitcoinu, start-upů, do mincí, nebo si sjednat cestovní pojištění. […]

Text: Monika Lukešová

24. 10. 2018


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.