Sobota 17. dubna. Svátek má Rudolf.

Vedoucí pozice Saxo Bank v oblasti tradingových inovací oceněna cenami Global Banking and Finance Review Awards

Banky Saxo Bank 20.08.2014 | 10:57 0 Komentářů

Saxo Bank, specialista na internetové obchodování a investice do celého spektra investičních nástrojů, byla oceněn při Global Banking and Finance Review Awards 2014 jako  Nejlepší poskytovatel white label řešení a poskytovatel likvidity aktiv. Stejně tak Saxo Bank získala cenu za Nejlepší mobilní obchodní platformu. Ceny se snaží ocenit inovaci, úspěch a inspirativní změny v globální finanční komunitě.

Partnerství typu white label se stala základním stavebním kamenem strategie Saxo Bank. Jenom za rok 2013 vstoupilo do tohoto partnerství 10 bank a celkový počet takto spolupracujících institucí se zvýšil na 115 v 50 zemích. Firma se stala pionýrem white labellingu v oblasti měnového obchodování v roce 2001 a od té doby pokračuje v rozvoji své nabídky. Díky Saxo Bank mohou její partneři poskytovat svým koncovým klientům přístup k obchodování rozličných tříd aktiv, k vyšší likviditě a technologii řízení rizika, a to vše prostřednictvím jediného účtu.

Tradingový motor Saxo Bank, Saxotrader, je k dispozici prostřednictvím počítačové, internetové či mobilní aplikace. Saxo Bank byla jednou z prvních bank, která v roce 1998 začala nabízet online obchodování a i v následujících letech si díky neustálému rozvoji své elektronické nabídky dokázala udržet reputaci průkopníka v oboru.

V reakci na výhru řekl Matteo Cassina, ředitel obchodních kanálů:

„Průkopnictví Saxo Bank coby poskytovatele řešení typu white label vyplývá z její schopnosti přinášet inovace rychleji než konkurence a být pro své klienty poskytovatelem skutečných řešení.

Naší ambicí je i nadále pokračovat v posilování toho, co je vynikající nabídkou pro banky, které hledají nákladově nejefektivnější a nejsofistikovanější způsob, jakým nahradit zastaralou technologii. Naši klienti těží z naší nabídky celého spektra investičních nástrojů i nejmodernějšího řízení rizika, funkcionality reportingu a spolehlivého hostingu.”

Wanda Rich, redaktorka Global Banking & Finance Review, říká:

„Saxo Bank je průkopníkem řešení white label a neustále dokazuje, že to s kvalitou a inovacemi myslí vážně, a zároveň poskytuje klientům znalosti, technologii a infrastrukturu potřebnou pro konkurenceschopnost na trhu online tradingu.“

Během uplynulých několika let posílila Saxo Bank svou nabídku napříč spektrem investičních nástrojů, nejnověji zahájením obchodování s akciovými opcemi. Naše obchodní platforma je jedinečná v tom, že agreguje likviditu napříč třídami aktiv individuálním i institucionálním klientům, kteří se snaží zkonsolidovat své obchodování prostřednictvím jediné platformy. Klienti též těží z obchodování na marži napříč třídami aktiv, rozumných poplatků a velké likvidity.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.