CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

20. 08. 2014

0 komentářů

Subjekty:

Vedoucí pozice Saxo Bank v oblasti tradingových inovací oceněna cenami Global Banking and Finance Review Awards

 


 

Partnerství typu white label se stala základním stavebním kamenem strategie Saxo Bank. Jenom za rok 2013 vstoupilo do tohoto partnerství 10 bank a celkový počet takto spolupracujících institucí se zvýšil na 115 v 50 zemích. Firma se stala pionýrem white labellingu v oblasti měnového obchodování v roce 2001 a od té doby pokračuje v rozvoji své nabídky. Díky Saxo Bank mohou její partneři poskytovat svým koncovým klientům přístup k obchodování rozličných tříd aktiv, k vyšší likviditě a technologii řízení rizika, a to vše prostřednictvím jediného účtu.

Tradingový motor Saxo Bank, Saxotrader, je k dispozici prostřednictvím počítačové, internetové či mobilní aplikace. Saxo Bank byla jednou z prvních bank, která v roce 1998 začala nabízet online obchodování a i v následujících letech si díky neustálému rozvoji své elektronické nabídky dokázala udržet reputaci průkopníka v oboru.

V reakci na výhru řekl Matteo Cassina, ředitel obchodních kanálů:

„Průkopnictví Saxo Bank coby poskytovatele řešení typu white label vyplývá z její schopnosti přinášet inovace rychleji než konkurence a být pro své klienty poskytovatelem skutečných řešení.

Naší ambicí je i nadále pokračovat v posilování toho, co je vynikající nabídkou pro banky, které hledají nákladově nejefektivnější a nejsofistikovanější způsob, jakým nahradit zastaralou technologii. Naši klienti těží z naší nabídky celého spektra investičních nástrojů i nejmodernějšího řízení rizika, funkcionality reportingu a spolehlivého hostingu.”

REKLAMA

Wanda Rich, redaktorka Global Banking & Finance Review, říká:

„Saxo Bank je průkopníkem řešení white label a neustále dokazuje, že to s kvalitou a inovacemi myslí vážně, a zároveň poskytuje klientům znalosti, technologii a infrastrukturu potřebnou pro konkurenceschopnost na trhu online tradingu.“

Během uplynulých několika let posílila Saxo Bank svou nabídku napříč spektrem investičních nástrojů, nejnověji zahájením obchodování s akciovými opcemi. Naše obchodní platforma je jedinečná v tom, že agreguje likviditu napříč třídami aktiv individuálním i institucionálním klientům, kteří se snaží zkonsolidovat své obchodování prostřednictvím jediné platformy. Klienti též těží z obchodování na marži napříč třídami aktiv, rozumných poplatků a velké likvidity.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.