CZK/€ 23.825 +0,02%

CZK/$ 21.929 +0,29%

CZK/£ 27.111 +0,08%

CZK/CHF 23.784 -0,12%

26. 09. 2018

0 komentářů

Ticketportal nově nabízí nákup vstupenek na jedno kliknutí. Služba začala spolupracovat s Twistem

 

Ticketportal prodávající online vstupenky na koncerty, festivaly, do divadel, na výstavy a párty rozšiřuje platební metody o Twisto, inovativní metodu umožňující platbu na jedno kliknutí. Ticketportal nyní umí zákazníkům nabídnout jednodušší platbu při nákupu na webu a přes prohlížeč v mobilním telefonu, a to bez nutnosti hledání platební karty a opisování jejího čísla či vypisování platebního příkazu v internetovém bankovnictví. 

„Zapojení Twista je pro Ticketportal dalším krokem zjednodušení a zrychlení nákupního procesu. S rostoucím trendem nakupování z mobilních telefonů jsou běžné platební metody pro zákazníky velmi nepohodlné. Platba jedním kliknutím je dle našeho názoru přesně tím, co pomůže Ticketportalu se na trhu odlišit,“ komentuje Martin Lokaj, technický ředitel Ticketportalu.

„Koupit si vstupenku na koncert nebo do kina nebylo nikdy jednodušší. Platby Twisto v sobě spojují velmi pohodlné a rychlé placení jak přes počítač nebo mobil, ale také rychlost platby na jeden klik. Právě rychlost ocení především ti zákazníci, kteří kupují vstupenky na koncerty či divadelní představení, o něž bývá takový zájem, že o úspěchu nákupu a místu v sále rozhodují vteřiny. Platba Twistem bez nutnosti vypisování údajů o platební kartě dává těmto lidem značný náskok získat ta nejlepší místa,“ říká Michal Šmída, zakladatel a CEO společnosti Twisto.

Zákazníci Twista mohou své nákupy do čtrnácti dní platit nejen převodem či kartou online, ale také ve všech pobočkách České pošty nebo na terminálech Sazka.

Twisto letos oslavilo pět let na trhu, spolupracuje s více než 600 e-shopy z různých kategorií od módy až po zážitky nebo potraviny. Za historii firmy službu využilo necelý půl milionu Čechů. Platba Twistem je opravdu jednoduchá, a to jak na počítači, tak hlavně na mobilním telefonu. V košíku stačí vybrat Twisto a dát pokračovat. Twisto v tu chvíli zaplatí Ticketportalu a zákazník vstupenku zaplatí do čtrnácti dnů Twistu, a to bez jakéhokoli navýšení ceny.

REKLAMA

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Kupte teď, plaťte později. Lákavý koncept má svá rizika

Získat teď hned věc, po které toužíte a bez peněz, je skvělé. Zaplatíte prostě později a vaše budoucí já to pak nějak vyřeší. Koncept buy now, pay later dobývá i Českou republiku. Jenže má svá rizika, jde v podstatě o úvěr, při kterém se ale úvěryschopnost neřeší. […]

Text: František Veselý

18. 10. 2022

Platí se z investic sociální pojištění?

Paušální daň klepe na dveře. Nezapomeňte na platby

Kdo se chtěl přihlásit k paušální dani, mohl tak učinit jen do 11. ledna 2021. Takže na rozhodnutí měli živnostníci jen pár dní. Ale zaplacení první paušální daně mohli odložit až na únor. Jenže čas letí a zaplatit daň za leden i únor je nutné do 22. února […]

Text: František Veselý

19. 02. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *