Neděle 26. května. Svátek má Filip.

Ticketportal nově nabízí nákup vstupenek na jedno kliknutí. Služba začala spolupracovat s Twistem

Investice 26.09.2018 | 09:44 0 Komentářů

Ticketportal prodávající online vstupenky na koncerty, festivaly, do divadel, na výstavy a párty rozšiřuje platební metody o Twisto, inovativní metodu umožňující platbu na jedno kliknutí. Ticketportal nyní umí zákazníkům nabídnout jednodušší platbu při nákupu na webu a přes prohlížeč v mobilním telefonu, a to bez nutnosti hledání platební karty a opisování jejího čísla či vypisování platebního příkazu v internetovém bankovnictví.

„Zapojení Twista je pro Ticketportal dalším krokem zjednodušení a zrychlení nákupního procesu. S rostoucím trendem nakupování z mobilních telefonů jsou běžné platební metody pro zákazníky velmi nepohodlné. Platba jedním kliknutím je dle našeho názoru přesně tím, co pomůže Ticketportalu se na trhu odlišit,“ komentuje Martin Lokaj, technický ředitel Ticketportalu.

„Koupit si vstupenku na koncert nebo do kina nebylo nikdy jednodušší. Platby Twisto v sobě spojují velmi pohodlné a rychlé placení jak přes počítač nebo mobil, ale také rychlost platby na jeden klik. Právě rychlost ocení především ti zákazníci, kteří kupují vstupenky na koncerty či divadelní představení, o něž bývá takový zájem, že o úspěchu nákupu a místu v sále rozhodují vteřiny. Platba Twistem bez nutnosti vypisování údajů o platební kartě dává těmto lidem značný náskok získat ta nejlepší místa,“ říká Michal Šmída, zakladatel a CEO společnosti Twisto.

Zákazníci Twista mohou své nákupy do čtrnácti dní platit nejen převodem či kartou online, ale také ve všech pobočkách České pošty nebo na terminálech Sazka.

Twisto letos oslavilo pět let na trhu, spolupracuje s více než 600 e-shopy z různých kategorií od módy až po zážitky nebo potraviny. Za historii firmy službu využilo necelý půl milionu Čechů. Platba Twistem je opravdu jednoduchá, a to jak na počítači, tak hlavně na mobilním telefonu. V košíku stačí vybrat Twisto a dát pokračovat. Twisto v tu chvíli zaplatí Ticketportalu a zákazník vstupenku zaplatí do čtrnácti dnů Twistu, a to bez jakéhokoli navýšení ceny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.