Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

Společnost kari time povede Jiří Paták. Chce konsolidovat český trh financí

06.03.2019 | 09:07 0 Komentářů

Cílem společnosti kari time je investovat do zajímavých projektů, konsolidovat český trh financí a vybudovat silného hráče ve zprostředkování finančních produktů. Společnost sází na oblasti, kterým dobře rozumí, a které dokáže efektivně podpořit. Stojí na zkušenostech lidí, kteří mají za sebou úspěšnou kariéru ve světě financí, realit, internetu a technologiích.

“Modernizace retailových financí je nevyhnutelná. Investice do digitalizace jsou příliš vysoké na to, aby si je mohli dovolit více než tři až čtyři největší hráči. Tlak regulace a potřeba důsledné ochrany spotřebitele pak konsolidaci trhu ještě urychlí.” říká Jiří Paták, předseda představenstva společnosti kari time.

V první fázi projektu v listopadu 2018 Jiří Paták za pomoci investiční skupiny DRFG odkoupil podíly Rockaway Capital a pojišťovny Aegon. Nyní nastává další fáze, kdy se Jiří Paták v rámci ChytryHonza.cz posouvá z exekutivní role do dozorčí rady a zároveň se stává předsedou představenstva společnosti kari time, která je aktuálně jediným akcionářem ChytryHonza.cz.

“Společnost ChytryHonza.cz jsme během uplynulých 4 měsíců převzali, nastavili novou strategii, dokončili implementaci IDD a uzavřeli finanční rok. Podařilo se nám přinést několik inovací pro poradce i pro koncové zákazníky. Tou nejviditelnější pro klienty je nová podoba brandu a celého webu. Pro poradce je pak největší novinkou spuštění nového informačního systému,” říká Jiří Paták.

Management ChytryHonza.cz v posledních měsících doplnil Ondřej Karel, ředitel právního oddělení a compliance, Ondřej Veselovský, člen představenstva zodpovědný za finance a David Kantor, který nyní společnost řídí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.