Neděle 11. dubna. Svátek má Izabela.

SMÍŠENÝ ÚČASTNICKÝ FOND AXA PENZIJNÍ SPOLEČNOSTI SE SLUČUJE S NOVĚ VZNIKLÝM VYVÁŽENÝM ÚČASTNICKÝM FONDEM

AXA penzijní společnost otvírá nový účastnický fond – Vyvážený účastnický fond, jehož investiční strategie je shodná s investiční strategií Smíšeného účastnického fondu. Tyto dva účastnické fondy byly sloučeny k 1. 1. 2015, čímž Smíšený účastnický fond zanikl.

„U nově vzniklého Vyváženého účastnického fondu jsme pro naše klienty zachovali možnost investování v rámci dynamičtějších strategií spoření a zároveň jim zůstávají v platnosti již sjednané strategie spoření. Věříme proto, že bude našim klientům nový Vyvážený účastnický fond svými parametry plně vyhovovat,“ říká Karel Žyla, manažer PR a komunikace finanční skupiny AXA.

Klienti, kteří spoří do Smíšeného účastnického fondu, automaticky přejdou do tohoto nového fondu. Ti, kteří by s přechodem do nového fondu nesouhlasili, budou moci do šesti měsíců převést své prostředky bezplatně do jiného účastnického fondu AXA penzijní společnosti nebo do jiného účastnického fondu jiné penzijní společnosti. Nikdo z klientů tak nebude poškozen a nepřijde o své prostředky.

AXA penzijní společnost tak bude mít i nadále v doplňkovém penzijním spoření otevřeny tři účastnické fondy. Povinný konzervativní účastnický fond AXA, Dluhopisový účastnický fond a Vyvážený účastnický fond.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.