Neděle 01. srpna. Svátek má Oskar.

Sberbank přináší novou půjčku a konsolidaci se sazbou 3,9 %

Banky Sberbank 25.02.2019 | 16:24 0 Komentářů

Sberbank CZ přichází od 25. února se zbrusu novou půjčkou a konsolidací s bonusovou sazbou 3,9 %. Jedná se o jednu z nejvýhodnějších sazeb spotřebitelského úvěru a konsolidace na trhu, na kterou dosáhnou všichni klienti. Jedinou podmínkou je úvěr řádně splácet.

Úrokovou sazbu 3,9 % získá každý klient, a to bez ohledu na výši úvěru a dobu splatnosti. Na výběr má z částek od 50 tisíc do 1 milionu korun s dobou splatnosti od 5 do 8 let. „Tato nabídka je jedinečná v tom, že úrok je na úrovni hypotéčních sazeb. Jedná se přitom o konsolidaci a neúčelovou spotřebitelkou půjčku, kterou si klienti mohou vzít na cokoliv až do milionu korun. Bonusovou sazbu klient získá na konci splácení, pokud bude úvěr včas hradit v dohodnutých částkách. Bonus ve výši 20 % z poskytnutého úvěru klientovi vrátíme najednou, dá se tedy říci, že tak za něj i pěknou částku uspoříme,“ popisuje výhody půjčky Milota Novodomcová ze Sberbank.

Sberbank přináší na trh jedinečnou neúčelovou půjčku a konsolidaci se sazbou 3,9 %, která se svoji výší blíží hypotečním úrokům. Lze ji získat na jakékoliv pobočce Sberbank nebo na pár kliknutí online v e-shopu na webu banky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.