Neděle 17. ledna. Svátek má Drahoslav.

Sberbank CZ podpořila Nadaci Leontinka

Banky Sberbank 26.09.2017 | 15:37 0 Komentářů

Sberbank CZ podpořila projekt Nadace Leontinka. Formou benefičního turnaje Sberbank Golf Cup pro Leontinku finančně přispěla dětem se zrakovým hendikepem.

„Sberbank CZ dlouhodobě rozvíjí společensky zodpovědné podnikání. Kromě toho, že spravuje vlastní nadační fond, podporuje další charitativní a veřejně prospěšné projekty, mimo jiné pomáhající zdravotně či sociálně znevýhodněným dětem. Golfem pro Leontiku chceme zlepšit život dětem se zrakovým postižením,“ vysvětluje Radka Černá, mluvčí Sberbank CZ.

Sberbank Golf Cup pro Leontinku se konal 19. září 2017 v Golf Resortu Beroun jako poslední letošní turnaj golfové benefiční tour pro Nadaci Leontinka. Projekt již jedenáctým rokem úspěšně spojuje dobročinnost, sport a byznys. Pro Sberbank CZ znamená společenská odpovědnost vést banku odpovědným a citlivým způsobem. Dlouhodobě se zaměřuje především na Nadační fond Sberbank CZ, který podporuje menší projekty a pomáhá konkrétním lidem, dobrovolnictví zaměstnanců, Sberbank les – podpora obnovy krajiny, finanční podporu veřejně prospěšných projektů a ekologický přístup.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.