Neděle 27. září. Svátek má Jonáš.

Saxo Bank spouští aplikaci SaxoTrader pro iPhone® a Android

Investice Saxo Bank 05.03.2012 | 15:03 0 Komentářů

Saxo Bank, specialista na on-line obchodování a investice, představuje novou obchodní aplikaci pro iPhone® a Android, která zároveň přináší nejnovější zprávy z trhů. Aplikace je ke stažení zdarma. Poskytne bez jakéhokoliv omezení informace z finančních trhů, především pak zprávy, analýzy, video blogy, komentáře, průzkumy, finanční kalendář, kurzy a grafy více než 13 tisíc investičních instrumentů.

Uživatelé si navíc mohou přímo prostřednictvím aplikace zaregistrovat zkušební DEMO účet, který si během dvaceti dnů mohou vyzkoušet.. Stávající klienti Saxo Bank pak mohou využít v aplikaci přímo sekci, která jim umožní nahlížet na  stav svého účtu, a kde mohou zadávat či rušit pokyny a obchodovat s využitím všech produktů Saxo Bank.

Nová aplikace SaxoTrader využívá otevřenou technologii HTML5 a nabízí rychlý, snadný a příjemný přístup k trhům každému, kdo se o ně zajímá. Aplikace podporuje širokou škálu platforem a je optimalizována tak, abyste ji mohli jednoduše a rychle ovládat pouhým dotykem.

Jako první vyzkoušel aplikaci profesionální base jumper, který během svého letu z Hutchinsonovy hory nedaleko Kapského města v Jihoafrické republice provedl transakci na měnovém trhu. Krátce po skoku zobchodoval 1 milion na měnovém páru EURUSD při spotovém kurzu 1,26969. Obchod byl potvrzen ještě když byl ve vzduchu. Čtyřminutový záznam tohoto neobyčejného výkonu je ke shlédnutí na adrese: http://www.saxobank.com/…ime-anywhere.

Saxo Bank pak technologii dále poskytne více než stovce svých white label klientů. Ti si ji pak budou moci přizpůsobit a využít pro tvorbu vlastních aplikací, které pak mohou nabídnout svým vlastním klientům. Specifické verze pro naše jednotlivé partnery by měly být připraveny během druhého kvartálu letošního roku.  

Henrik Dyrholm Holst, ředitel oddělení Platform Development v Saxo Bank, říká:

“Chápeme, že dnes je více než kdy jindy důležité odlišit se od konkurence. Naše řešení poskytuje klientům Saxo Bank jistotu, že bez ohledu na zvolené mobilní zařízení jim Saxo Bank nabízí aplikaci, která bude bezpečně fungovat na kterémkoliv z nich.”

A dodává: “Představená aplikace byla sice nejprve vytvořena pro iPhone® a Android, použití HTML5 nám ale umožňuje rozšiřovat seznam podporovaných zařízení velmi rychle. To posunuje Saxo Bank daleko před konkurenty, kteří jsou zahlceni problémy s údržbou narůstajícího množství aplikací na různých platformách. Na trhu teď panují velmi turbulentní podmínky, a podřizovat svou strategii typu mobilního zařízení tak rozhodně není vhodné. Zvláště pak, když uživatelé během jednoho čtvrtletí migrují mezi jednotlivými zařízeními v desítkách procent.   Chtěli jsme zkrátka, aby se naši klienti vyhnuli tomu, že si musí zvolit určité zařízení a žádné jiné. Saxo Bank proto zvolila strategii, která není vázaná na určitou platformu. Dáváme tak klientům volnost vybrat si pro ně nejpohodlnější zařízení a s tím pak obchodovat kdykoliv a kdekoliv.”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.