Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

SAXO BANK NABÍDNE KLIENTŮM OBCHODNÍ STRATEGIE SVÝCH NEJLEPŠÍCH EXPERTŮ

Banky Saxo Bank 14.04.2016 | 13:59 0 Komentářů

Saxo Bank představuje další krok směrem k digitálnímu a automatizovanému investičnímu prostředí. Nová služba Alpha Trading Strategies nabídne přístup k nejlepším, pečlivě vybraným investičním a obchodním strategiím v reálném čase. Ve světě bude Česká republika společně s dalšími zeměmi střední a východní Evropy první, kdo bude moci od letošního dubna tuto platformou využívat.

Saxo Bank uvádí na trh službu Alpha Trading Strategies jako součást své plně digitalizované a automatizované služby řízení investic SaxoSelect. „Věříme, že svět investic a správy aktiv se nástupem finančních technologií změní. Představení naší Alpha Strategy je skvělým příkladem toho, jak role Saxo Bank na tomto poli roste. Naše platforma nejen že vhodným investorům nabídne plně automatizovaný přístup ke službě SaxoSelect zahrnující nejvýkonnější portfolia, ale představuje i skvělou příležitost pro ctižádostivé manažery fondů, kteří zde mohou dokázat skvělé výkony,“ říká Kim Fournais, generální ředitel Saxo Bank.

Osvědčené investiční strategie pro všechny investory

Nová služba nabídne zkušeným investorům za pomocí transparentní obchodní platformy přístup k výsledkům nejlepších obchodníků v rámci komunity SaxoSelect, které Saxo Bank vybírá pro jejich dlouhodobě vynikající výsledky obchodování. Investoři tak získají jedinečnou příležitost dostat se k různorodým multi-asset portfoliím (včetně FX, akcií, dluhopisů a komodit).

Technologie Saxo Bank je unikátní díky tomu, že klientům SaxoSelect umožňuje kopírovat a přizpůsobit obchodní strategie pro nejrůznější instrumenty v reálném čase. Pokud je nám známo, neexistuje jiná automatizovaná služba nabízející řízení investic, která by investorům umožňovala investovat digitálně a v reálném čase, do více produktů prostřednictvím multi-asset obchodních strategií,“ vysvětluje Didier Abbato, vedoucí Saxo Select.

Způsob, jakým Saxo Bank vybírá vhodná portfolia pro zařazení do svých Trading Strategies, zahrnuje hloubkový proces due diligence zaměřený například na šíři využívaných nástrojů, obchodní modely a frekvenci, míru zadlužení, udržitelnost a řízení rizik, a v neposlední řadě i lidi, kteří za těmito strategiemi stojí. Kromě toho si mohou investoři rozhodnout, kam své investice v rámci různých portfolií zaměří.

Investice v reálném čase za pomocí SaxoSelect

SaxoSelect představuje plně digitalizované investiční řešení díky své integraci s obchodní platformou příští generace, SaxoTraderGO, vybudované na OpenAPI. Tato integrace klientům umožňuje udržet si plnou kontrolu a přehled o svých investicích, protože dovoluje sledovat všechny investice v reálném čase a nabízí přístup ke každodenním aktualizovaným informacím o výsledcích jejich portfolia ke konci každého dne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.