Středa 28. října. Je Státní Svátek

RAIFFEISEN SPOUŠTÍ NOVÝ KONZERVATIVNÍ FOND A NABÍZÍ MOŽNOST INVESTICE S NULOVÝM POPLATKEM

Raiffeisen investiční společnost (RIS) spouští nový dluhopisový fond pro konzervativní investory. Banka se v těchto dnech rovněž připojuje ke Světovému dni investičních fondů, v rámci kterých bude investice do nového fondu nabízena s nulovým vstupním poplatkem.

Raiffeisenbank v loňském roce zaznamenala výrazný nárůst zájmu klientů o investice, objem prodaných investičních produktů se meziročně téměř zdvojnásobil. „I v letošním roce budeme dále posilovat svou pozici specializovaného investičního domu, a proto také nemůžeme chybět při připomínce Světového dne investičních fondů,“ uvedl investiční ředitel Raiffeisenbank Michal Ondruška.

K nárůstu zájmu přispěly i nové produkty Raiffeisen investiční společnosti, která i v letošním roce bude dále rozšiřovat svou produktovou nabídku. Novinkou je dluhopisový fond pro konzervativní klienty.

Raiffeisen fond dluhopisové stability je konzervativní fond investující převážně do korunových dluhopisů s krátkou dobou splatnosti a do nástrojů korunového peněžního trhu.Doporučený investiční horizont tohoto fondu jsou dva roky, díky vysoké stabilitě a nízkému riziku je vhodný především jako uložení rezervy.

RIS se připojila ke Světovému dni investičních fondů, v rámci této akce je investice do tohoto fondu nabízena až do 25. dubna s nulovým vstupním poplatkem,“dodal Michal Ondruška.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.