Čtvrtek 21. ledna. Svátek má Běla.

PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. se od 1. ledna 2018 sloučí s mateřskou společností ESSOX s.r.o.

Banky 08.11.2017 | 14:27 1 Komentář

Od 1. ledna 2018 se stane PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. (dále jen PSA FINANCE ČR) součástí své mateřské společnosti ESSOX s.r.o. Ta bude nástupnickou společností a PSA FINANCE ČR zanikne bez likvidace. Sloučení obou firem v jeden silný subjekt má za cíl otevřít prostor k dalšímu zlepšování služeb vůči zákazníkům i obchodním partnerům, nejen v oblasti značkového financování ESSOX s.r.o..

„Po spojení obou společností zůstane jednou z hlavních priorit financování koncových zákazníků a dealerů automobilových značek Peugeot, Citroën a DS pod stávajícími obchodními značkami CITROEN FINANCIAL SERVICES a PEUGEOT FINANCE,“ řekla generální ředitelka skupiny ESSOX Jana Hanušová.

ESSOX patří v České republice dlouhodobě k nejvýznamnějším poskytovatelům financování nákupu ojetých vozů a spotřebitelského financování. Na trh značkového financování automobilů vstoupil převzetím PSA FINANCE v ČR a na Slovensku v červenci 2016.

„Po více než roční spolupráci ESSOXu a PSA FINANCE ČR jsme dokázali vybudovat jeden silný tým, který sdílí společnou filozofii a dokáže klientům nabídnout atraktivní financování na jakýkoli automobil. Vybrali jsme ty nejlepší přístupy z obou společností, které doposud fungovaly samostatně, a nyní se plně soustředíme na dokončení propojení jednotlivých procesů a systémů tak, aby sloučení obou společností do jednoho silného subjektu přineslo co nejvíce výhod našim klientům,“ uvedla Jana Hanušová.

Tisková zpráva ESSOX s.r.o.

Jeden komentář: “PSA FINANCE ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. se od 1. ledna 2018 sloučí s mateřskou společností ESSOX s.r.o.”

  1. Božena Veselá napsal:

    Dobrý den,
    zakoupili jsme automobil PEUGEOT 206 přez Vaši společnost – SPZ 2KO9325. Bohužel po skončení lisingu automobil nebyl přepsán na majitele pana Veselého Františka. Ten bohužel pžed rokem zemřel. Po ukončení dědictví jsem jako jeho manželka Božena Veselá jeho dědičkou. Zjistila jsem tuto skutečnost a po zahájení jednání s dopravním inspektorátem nyní potřebuji od Vaši společnosti plnou moc k dalším úkonům. Věřím, že mi plnou moc zašlete na moje jméno Božena Veselá, nar.14.10.1950. Bytem tamtéž – Oloví , náměstí Horní 17. Předem děkuji za urychlené vyřízení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.