Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

Přemysl Valouch novým ředitelem Personálního bankovnictví Expobank CZ

Banky 19.05.2015 | 13:06 0 Komentářů

Expobank CZ jmenovala od dubna letošního roku Přemysla Valoucha novým ředitelem Personálního bankovnictví. Ve své funkci bude odpovědný za řízení pobočkové sítě a týmu osobních bankéřů, vytváření optimální strategie a zkvalitňování služeb pro klienty.

Přemysl Valouch (38) nastoupil do Expobank CZ (dříve LBBW Bank CZ) v roce 2007 na pozici ředitele pobočky v Mladé Boleslavi. Od roku 2009 zastával pozici regionálního ředitele pobočkové sítě v regionu Praha. Manažerské a obchodní zkušenosti získával ve společnosti GE Money Bank či LIDL ČR.

P. Valouch hovoří anglicky a veškerý svůj volný čas věnuje rodině a svým dvěma synům.

Naše mise v personálním bankovnictví Expobank CZ je nabídnout klientům služby opravdu na míru. Klademe důraz na to, co děláme, proč, pro koho a jaký smysl to dává našim klientům. Soustřeďujeme se na vybrané klientské segmenty, o kterých víme téměř vše, a díky tomu známe detailně potřeby našich klientů,“ popisuje své profesní cíle Valouch.

Klient personálního bankovnictví Expobank CZ má k dispozici svého osobního bankéře, který obsluhuje jeho, jeho rodinu a případně i firmu.  Osobní bankéř vytváří pro klienta profesionální finanční plán na základě jeho požadavků a možností.

Zdroj: Tisková zpráva Expobank CZ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.