CZK/€ 25.335 -0,12%

CZK/$ 23.337 -0,17%

CZK/£ 29.595 -0,23%

CZK/CHF 26.550 -0,08%

13. 05. 2019

0 komentářů

Posilou týmu Arete a spojkou pro Slovensko se stal Igor Šnirc

 

Nemovitostní skupina Arete, jejíž součástí je nemovitostní fond Arete Invest, rozšířila svůj tým o nového kolegu Igora Šnirce. Ten bude mít na starosti agendu slovenského trhu týkající se existujícího portfolia i nového developmentu a akvizic.

Loading 

Igor Šnirc dokončil před sedmi lety vysokoškolské studium na fakultě podnikového managementu Ekonomické Univerzity v Bratislavě. Už v průběhu studií od roku 2010 pracoval v mezinárodní poradenské společnosti Jones Lang LaSalle na oddělení Industrial Agency jako konzultant pro oblast celého Slovenska, kde působil 4 roky. Mezi jeho nejúspěšnější projekty z této doby patří například uzavření transakcí se společnostmi jako Continental AG, Lidl, ABB, Orange, DM Drogerie Markt atd. a spolupráce s lídry na slovenském industriálním trhu: Prologis, Goodman, Pointpark, AXA, JT,  Immorent a AU Optronics.

V roce 2014 začal pracovat v developerské společnosti Erste Group Immorent Slovensko, kde před svým nástupem do týmu Arete sbíral další zkušenosti v oblasti developmentu na pozici Leasing and Business Development Manager. Za svoje nejúspěšnější projekty považuje získání nových investorů a následnou výstavbu průmyslových nebo logistických prostor pro několik mezinárodních společností jako jsou například: japonský Ushin, australské HOWE, francouzská Faurecia nebo kanadský Windsor Machine. K jeho dalším referencím patří i obchodní případy s firmami Gefco, Raben, Dachser, DPD, Lubemax či PKZ.

Za svůj mateřský jazyk považuje slovenštinu i češtinu a hovoří plynně anglicky. Volný čas rád tráví s přáteli, sportem a cestováním. V minulosti se naplno věnoval tanci v uměleckém souboru Lúčnica, se kterým procestoval Evropu, Austrálii, Japonsko a Egypt.

Tisková zpráva Arete Invest

REKLAMA

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Jak si stály nemovitostní fondy v ČR v prvním pololetí 2022?

Inflace nebere konce. Investoři proto hledají možnosti, kam investovat. Jednou z nich jsou nemovitostní fondy. Jak si vedly v prvním pololetí 2022? V uvedeném období byly výnosy nemovitostních fondů silně nadprůměrné. Některé fondy již za prvních šest měsíců vykázaly větší výnos, než běžně reportují za celý rok. Nicméně […]

Text: Filip Kučera

05. 12. 2022

Retailové nemovitostní fondy. Na špici je CREDITAS, ZDR Investments a Conseq realitní

Inflace v Česku nepolevuje. V lednu zrychlila na 9,9 procenta z prosincových 6,6 procenta. Meziměsíční růst cen je nejvyšší od roku 1993. Vyplývá to z aktuálních dat Českého statistického úřadu (ČSÚ). Investoři proto hledají způsoby, jak své prostředky zhodnotit. Zajímavé výnosy přináší například nemovitostní fondy. Jaká byla v loňském roce výnosnost těch […]

Text: Filip Kučera

22. 02. 2022

Fond-show: ZDR Investments Real Estate

Nemovitostní fond pro kvalifikované investory se stabilními výnosy 7-9 % ročně díky pravidelným příjmům z pronájmu nemovitostí. Spravuje především retailové prodejny, např. pro obchody Albert, Billa, Penny Market apod. 

Text: Jan Traxler

02. 06. 2020


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *