Pondělí 20. září. Svátek má Oleg.

Posilou týmu Arete a spojkou pro Slovensko se stal Igor Šnirc

Investice 13.05.2019 | 17:05 0 Komentářů

Nemovitostní skupina Arete, jejíž součástí je nemovitostní fond Arete Invest, rozšířila svůj tým o nového kolegu Igora Šnirce. Ten bude mít na starosti agendu slovenského trhu týkající se existujícího portfolia i nového developmentu a akvizic.

Igor Šnirc dokončil před sedmi lety vysokoškolské studium na fakultě podnikového managementu Ekonomické Univerzity v Bratislavě. Už v průběhu studií od roku 2010 pracoval v mezinárodní poradenské společnosti Jones Lang LaSalle na oddělení Industrial Agency jako konzultant pro oblast celého Slovenska, kde působil 4 roky. Mezi jeho nejúspěšnější projekty z této doby patří například uzavření transakcí se společnostmi jako Continental AG, Lidl, ABB, Orange, DM Drogerie Markt atd. a spolupráce s lídry na slovenském industriálním trhu: Prologis, Goodman, Pointpark, AXA, JT,  Immorent a AU Optronics.

V roce 2014 začal pracovat v developerské společnosti Erste Group Immorent Slovensko, kde před svým nástupem do týmu Arete sbíral další zkušenosti v oblasti developmentu na pozici Leasing and Business Development Manager. Za svoje nejúspěšnější projekty považuje získání nových investorů a následnou výstavbu průmyslových nebo logistických prostor pro několik mezinárodních společností jako jsou například: japonský Ushin, australské HOWE, francouzská Faurecia nebo kanadský Windsor Machine. K jeho dalším referencím patří i obchodní případy s firmami Gefco, Raben, Dachser, DPD, Lubemax či PKZ.

Za svůj mateřský jazyk považuje slovenštinu i češtinu a hovoří plynně anglicky. Volný čas rád tráví s přáteli, sportem a cestováním. V minulosti se naplno věnoval tanci v uměleckém souboru Lúčnica, se kterým procestoval Evropu, Austrálii, Japonsko a Egypt.

Tisková zpráva Arete Invest

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.