CZK/€ 24.700 +0,02%

CZK/$ 22.902 -0,17%

CZK/£ 29.235 -0,14%

CZK/CHF 25.546 -0,29%

11. 11. 2020

0 komentářů

Subjekty:

Pojištění domu nebo bytu lze nově uzavřít na pár kliknutí v mobilním bankovnictví George

 

Česká spořitelna výrazně zjednodušila celý proces sjednání pojištění domácnosti nebo nemovitosti. Svůj byt nebo dům mohou klienti nově pojistit na pár kliknutí přímo v mobilním bankovnictví George. Uzavření pojištění probíhá výhradně on-line a bez nutnosti návštěvy pobočky nebo finančního poradce.

„Naše nové digitální řešení výrazně zjednodušuje a zkracuje celý proces uzavření pojištění. Díky detailní znalosti klienta nám stačí vyplnit pár údajů, zbývající informace o klientovi si již automaticky doplníme,” říká Jan Bojko, product owner squadu Pojistné potřeby-neživotní rizika.

Loading 

Co vše přináší klientům sjednání pojištění nemovitosti v mobilním bankovnictví

  • Cenové mapy – díky napojení na cenové mapy klientovi zjistíme reálnou hodnotu jeho bytu;
  • Možnost telefonické konzultace s našimi specialisty v Klientském centru – v průběhu procesu sjednání online kdykoliv;
  • Pomoc při výpovědi aktuální pojistné smlouvy – klientovi pošleme do e-mailu formulář k výpovědi, který vyplní, podepíše a pošle do stávající pojišťovny;
  • Rekapitulace a návrh pojistné smlouvy v mobilním Georgi – klient do e-mailu dostane návrh smlouvy, která se uzavře zaplacením;
  • Revizi ostatních pojistných smluv klienta – naším specialistou v Klientském centru.

Z průzkumu České spořitelny, který proběhl letos v létě mezi českými domácnostmi, vyplynulo, že pojištění si většina z nás spojuje s lepší náladou, jistotou do budoucna a možností užívat si života beze strachu. „Chceme, aby naši klienti věděli, že se jim staráme o jejich finanční stabilitu a zároveň pokryjeme i možná rizika, která tuto stabilitu mohou ohrozit. V dnešní době je pro klienty možnost řešit co nejvíc těchto záležitostí online cestou klíčová,” doplnil Jan Bojko.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

 


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *