CZK/€ 25.425 -0,14%

CZK/$ 23.531 -0,41%

CZK/£ 29.689 -0,34%

CZK/CHF 26.703 -0,46%

26. 06. 2018

1 komentář

Subjekty:

Penzijní společnost České pojišťovny získala prestižní ocenění Superbrands 2018

 

Penzijní společnost České pojišťovny (PSČP), největší poskytovatel zajištění na stáří, získala prestižní ocenění Superbrands 2018. Titul Superbrands získávají pouze značky, které projdou vícekolovým výběrovým řízením čítajícím mimo jiné spotřebitelský průzkum agentury GfK.

Loading 

V poslední fázi hodnocení má rozhodující slovo expertní komise Brand Council. Tu tvoří profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu, médií a marketingového výzkumu. Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, síla značky, inovace či prestiž.

„Ocenění Superbrands si velmi vážíme, protože  kombinuje hodnocení široké veřejnosti a odborníků. Je pro nás potvrzením, že se vyplácí neustále investovat do rozvoje a inovací služeb jak pro klienty, tak i obchodní partnery,“ říká Marcel Homolka, generální ředitel a předseda představenstva Penzijní společnosti České pojišťovny.

Výnosy fondů PSČP dlouhodobě patří mezi TOP 3 na trhu. PSČP spravuje největší vyvážený fond, který vloni dosáhl zhodnocení 4,1 % p.a.. Jedná se o nejvyšší zhodnocení mezi všemi vyváženými fondy v ČR. Stejně tak zhodnocení transformovaného fondu (dříve penzijní připojištění) je 0,84 % p.a., tedy opět nejvyšší na trhu. Objem spravovaných úspor činí  110 mld. Kč. Společnosti věří více než 1,1 milionu klientů, 260 tisíc z nich spoří na důchod také zaměstnavatel.

Loading

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Petr Stuchlík: Špatných poradců se zbavujeme

Fincentrum se umístilo mezi deseti nejlepšími v anketě Českých 100. „Ze všech velkých poradenských firem je Fincentrum dlouhodobě nejvíc konzistentní,“ uvádí k umístění Petr Stuchlík, generální ředitel a předseda představenstva Fincentra, a dodává: „Fincentrum má také nejnižší počet stížnosti na práci svých poradců u regulátora.“

Text: Petr Zámečník

07. 12. 2015


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 
 
 

 
  • Šulc Přemysl

    23 února, 2021

    Dobrý den, prosím o pomoc. Kde najdu stav prostředků na mém penzijním připojištění č. smlouvy 29704216. Nechodí žádné výpisy z účtu. Děkuji za kladné vyřízení.
    Šulc Přemysl, Jílová 727, Hrádek nad Nisou

    Odpovědět