Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

OVB Allfinanz, a.s.: Miroslav Řezník novým předsedou představenstva

OVB Holding AG, přední evropská poradenská společnost v oblasti finančních služeb kótovaná na burze rozhodla dne 9. 4.2013 jako jediný akcionář společnosti OVB Allfinanz, a.s. jmenovat Miroslava Řezníka (39) do představenstva společnosti OVB Allfinanz, a.s. Řezník převezme funkci v představenstvu s účinností k 1. květnu 2013. Tentýž den bude Miroslav Řezník rovněž zvolen předsedou představenstva.

„Kvalita je pro nás na prvním místě“, říká Mario Freis, člen představenstva společnosti OVB Allfinanz a.s. a Chief Sales Officer (CSO) OVB Holding AG. „Za tímto účelem chceme dále optimalizovat procesy ke spokojenosti našich klientů i finančních poradců a posilovat naši vedoucí pozici na trhu v České republice. Těší mne, že se nám v osobě Miroslava Řezníka podařilo pro plnění tohoto zodpovědného úkolu získat dynamického manažera se zkušenostmi v oboru. Insider ve svém oboru, Miroslav Řezník nás přesvědčil svými prokazatelnými úspěchy mimo jiné v oblastech marketingu, public relations a podpory prodeje“, uvádí dále Freis.

Miroslav Řezník nastupuje do funkce předsedy představenstva jako všestranná vůdčí osobnost disponující širokým spektrem zkušeností v oblastech pojišťovnictví, penzijních fondů, bankovních a investičních produktů jakož i marketingu a prodeje služeb finančního poradenství. Vystudoval VŠCHT v Praze a Marketing Management & International Business na Rochester Institute of New York.
Vícekrát oceněný odborník na marketing se zkušenostmi v oblasti CRM (Customer relationship management) působil na manažerských pozicích v Generali, České pojišťovně a Komerční bance, před příchodem do OVB na pozici Head of Investments and Bancassurance v Raiffeisenbank.

Miroslav Řezník: „Jmenování předsedou představenstva je pro mne výzvou spojenou s velkou zodpovědností. Těším se na nové úkoly a společně se svými kolegy v představenstvu, našimi finančními poradci i produktovými partnery chci, aby tato velkolepá firma dále rostla a rozvíjela se ke spokojenosti našich klientů.“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.