Neděle 26. května. Svátek má Filip.

Ostravská pobočka Sberbank CZ se přestěhovala blíž ke klientům

Banky Sberbank 25.09.2018 | 17:15 0 Komentářů

Sberbank CZ 24. září slavnostně otevřela pobočku v Ostravě, která se přestěhovala do nových prostor v centru města. Cílem banky je dále zkvalitňovat služby, které poskytuje svým klientům. Nová pobočka je nejen lépe dostupná, ale nachází se i v atraktivním a příjemném prostředí.

Pobočku na nové adrese v ulici Nádražní 11/643 proti ČNB slavnostně otevřeli zástupci vedení banky, včetně člena představenstva pana Jiřího Antoše dne 24. září. „Chceme, aby se naši klienti cítili co nejlépe. Kromě férových produktů a kvalitních služeb je důležité i pohodlné a vstřícné prostředí, které je zde navíc na výborně dostupném místě přímo v centru města,“ ocenil novou pobočku Jiří Antoš.

Dosud pobočka Sberbank CZ sídlila v ulici 28. října. V minulosti to bylo jedno z nejatraktivnějších míst a zároveň rušná obchodní třída ve městě. Postupem času se však změnila a stala se z ní spíše klidnější část. „Trendem je, aby banky byly co nejvíce dostupné. Důležitá je i blízkost městské hromadné dopravy, dostatek parkovacích míst a pěkné okolí. Pro nás je klíčové i to, aby byla na místě, kde se pohybuje hodně lidí. V tomto duchu jsme přistupovali k hledání nového sídla pro naši pobočku. Jsem moc ráda, že jsme je našli,“ říká Taťána Elli Hermann, ředitelka pobočky Sberbank CZ v Ostravě.

Proces hledání nejlepší lokality, přes uzavření všech potřebných smluv až po zahájení výstavby byl dlouhodobý. Samotné stěhování oproti tomu bylo bleskové. Aby bylo omezení provozu pro klienty co nejmenší, zvládli se zaměstnanci přestěhovat a opět spustit všechny služby během tří dnů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.