CZK/€ 24.650 -0,04%

CZK/$ 23.135 +0,57%

CZK/£ 28.902 +0,49%

CZK/CHF 24.004 +0,57%

16. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Objem hypoték České spořitelny se za první čtvrtletí 2012 meziročně zvýšil

 


 

Důvodem přetrvávajícího zvýšeného zájmu o hypotéky České spořitelny je velmi výhodná nabídka klientům. Hypotéka České spořitelny je totiž poskytována bez poplatku za vyřízení, nabízí klientům vedle nízké úrokové sazby
a možnosti bez fakturového čerpání na výstavbu i variabilní splácení, tedy možnost přerušení splácení, odkladu či změny splátek a mimořádných splátek.

„Co se týče výhledu pro letošní rok, bude se cena nemovitostí držet stále na příznivých úrovních. V kombinaci s nízkými úrokovými sazbami jde stále o unikátní možnost pořídit vlastní bydlení za velmi výhodných podmínek. Nízké sazby navíc zvětšují dostupnost hypoték pro ještě širší okruh zájemců než doposud,“ řekla Veronika Jančová, ředitelka úseku řízení retailových produktů a procesů České spořitelny.

Od poloviny března 2012 Česká spořitelna snížila pevné sazby hypoték pro pětiletou fixaci na sazbu od 3,19 %
a u čtyřleté fixace na sazbu od 3,29 %. Vedle pevné úrokové sazby si může klient zvolit i hypotéku s proměnnou sazbou od 2,49 %.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Rozhovor: Spořitelní družstva se opět těší důvěře

NEY spořitelní družstvo je nyní jednou z mála velkých družstevních záložen na tuzemském trhu. Přestože je současná doba ve finančním světě velmi turbulentní a podepsala se na ní světová pandemie i současný geopolitický konflikt, o finanční produkty panuje velký zájem. Spořitelní družstva představují […]

Text: Milan Vodička

Foto: Nej spořitelní družstvo

19. 04. 2022

ČNB nově nastaví limity ukazatelů LTV, DTI a DSTI u hypotečních úvěrů,  zvýší i proticyklickou kapitálovou rezervu na 2 %

Foto: Shutterstock Bankovní rada ČNB dnes rozhodla o nastavení limitů úvěrových ukazatelů při poskytování hypotečních úvěrů na základě nově získaných zákonných pravomocí. Od 1. dubna 2022 budou poskytovatelé hypotečních úvěrů opět povinni dodržovat limity příjmového ukazatele DTI a ukazatele dluhové služby DSTI.

Text: redakce

25. 11. 2021

Je český hypoteční boom u konce? Co bude dál?

V září banky podle Fincentrum Hypoindexu sjednaly 9602 hypoték. V březnu letošního roku to bylo rekordních 14 401 kusů. Máme očekávat na hypotečním trhu klesající trend? Půjdou ceny nemovitostí dolů nebo budou stagnovat? Zeptali jsme se odborníků.

Text: Redakce

25. 11. 2021


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.