Úterý 13. dubna. Svátek má Aleš.

Nové spořicí účty Sberbank drží stále nejvyšší sazbu 1,63 % ročně, nově také banka představuje garanci sazby až do poloviny roku 2016

Banky Sberbank 21.07.2015 | 16:20 0 Komentářů

Sberbank na začátku července představila nové výhodné běžné účty pro fyzické osoby, podnikatele a malé firmy a v této souvislosti přichází i s novinkami u spořicích účtů. I nadále nabídne při aktivním využívání běžných účtů spořicí účty s nejlepšími podmínkami na trhu se sazbou
1,63 % p.a., kterou drží již od října 2013. FÉR spořicí účty jsou u klientů velmi populární a během prvních šesti měsíců výrazně pomohly k růstu detailových depozit o 35 %.  

Všichni klienti, kteří si založí FÉR spoření PLUS, mohou využít bezkonkurenční sazbu 1,63 % ročně, kterou Sberbank garantuje až do 30. 6. 2016. Sazba platí do výše vkladu 300.000 Kč. Ve druhém pásmu nad 300.000 Kč pak sazba zůstává na 0,83 %. Tyto podmínky platí pro osobní a firemní FÉR konta ve variantách AKTIV, OPTIMAL a PODNIKATEL. Při spojení spoření s běžnými účty se tak jedná o aktuálně nejvýhodnější nabídku na trhu pro vedení osobních i firemních financí pro podnikatele a malé firmy s ročním obratem do 25 milionů korun.

Pro ty, kteří nemají nebo si nechtějí zároveň založit osobní nebo firemní účet, pak Sberbank nabízí úrok 1,43 % ročně, což je stále jedna z nejvýhodnějších sazeb na trhu. Výhodou spořicích účtů Sberbank je kromě fixované sazby a výhodných úroků také to, že si klienti mohou finanční prostředky kdykoliv vybrat.

Varianty FÉR spoření GARANCE, které jsou určeny pro vyšší vklady, pak nabízejí sazbu až 1,23 % ročně pro vklady do 5 milionů korun. Sberbank nabízí atraktivní sazby také pro spoření ve vybraných cizích měnách (EUR, USD, RUB). I zde je sazba neměnná do poloviny roku 2016, pásmové úročení je jedno z nejvyšších na českém trhu a peníze jsou klientům kdykoliv k dispozici. Všichni klienti, kteří si již spořicí účet u Sberbank založili, mají samozřejmě stávající sazby garantovány.

„Zájem o nové spořicí účty u Sberbank předčil naše očekávání. Za prvních šest měsíců letošního roku vzrostla naše retailová depozita díky této nabídce o 35 %, počet klientů vzrostl o více než 25 tisíc. Velice mě těší, že budeme FÉR spořicí účty nabízet klientům i nadále, a garantovat sazby až do poloviny roku 2016,“ hodnotí Roman Knaus, ředitel oddělení retailových produktů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.