Sobota 25. září. Svátek má Zlata.

Na český trh vstupuje digitální broker Fingo

Fingo, prověřený digitální makléř, který nabízí zázemí pro finanční poradce, vstupuje do České republiky. Úspěšný model přichází na tuzemský trh ve spolupráci s největším českým brokerpoolem Broker Trust. Fingo je určeno finančním poradcům, kteří preferují moderní technologie, inovativní nástroje a nechtějí trávit čas zbytečnou administrativou.

Fingo je v současnosti na slovenském trhu synonymem rychle rostoucího a komplexního digitálního brokera, který díky jednoduchému online srovnání finančních produktů pomáhá lidem najít nejvýhodnější hypotéku, kvalitní životní pojištění či zajímavé investiční příležitosti.

“Vyzkoušel jsem různé společnosti a role od jednání s klienty, řízení obchodu až po stavbu vlastního brokerpoolu. Mám za sebou přes 15 let v pojišťovnictví a poradenském byznysu. Díky tomu vím, že úspěšná firma je hlavně o lidech. Proto stavíme Fingo především na týmu schopných a úspěšných lidí, kteří mají společné hodnoty, odvahu zkoušet nové věci a používají selský rozum. K tomu máme silné zázemí Broker Trustu a IT profesionálů,” říká Jan Steinbauer, CEO Fingo, který dříve působil jako obchodní ředitel ChytryHonza.cz a spoluzakládal síť poradců Bonnet.

V době, kdy na českém internetu funguje několik srovnávačů finančních produktů na jedné straně a offlinové sítě poradců na straně druhé, přichází Fingo se zcela novým přístupem. Na rozdíl od konkurence sází na moderní technologie a efektivní propojení online financí s reálnými zprostředkovateli.

“Tato spolupráce přináší rozšíření obchodních příležitostí nejen pro naše stávající poradce, ale osloví také poradce nové. Nejen generováním online leadů ověřených vlastním call centrem, ale také díky možnosti poskytnutí vlastního brandu Fingo,” dodává Zdeněk Sluka, majitel Broker Trustu.

Vstup na český trh je navíc pomyslným uzavřením kruhu, protože slovenské Fingo má částečně i české kořeny. Jedním z investorů je Lukáš Novák, předseda představenstva skupiny InTeFi Capital, která je kromě fintech projektů aktivní v segmentu IT a knih.

„Nevyužitý potenciál online poptávek, se kterými umíme pracovat, je obrovský. Tradiční společnosti neumí zákazníka na internetu obsloužit, ani s ním efektivně pracovat v reálném čase. My ale ano. Díky platformě, kterou naši poradci využívají, mohou komunikovat s klienty v čase zásadních životních rozhodnutí, jako je například výběr hypotéky. A to je výhodné pro obě strany,” říká Lukáš Novák.

Fingo kombinuje to nejlepší z MLM a brokerpoolu. Reprezentuje tak komplexní řešení, které zabezpečuje společnou značku, marketing, technologickou platformu a podmínky pro budování vlastní firmy, a to vše s garancí kmene klientů, podpory a aktivní monetizace klienta za pomoci cross-sellu a upsellu. Poradce získává prověřené leady z online prostředí za skutečně transparentních podmínek. Fingo samozřejmě vyplácí provize pravidelně bez zbytečných zdržení a odkladů.

Díky zkušenému týmu a moderním technologiím má Fingo v České republice našlápnuto rozvířit vody finančních makléřů a oslovit experty, kteří se nebojí inovací a upřednostňují pomoc svým klientům, kteří již dnes první krok při výběru finančního produktu dělají převážně na internetu.

Fingo je komplexní službou pro všechny, kteří preferují nejlepší nabídku a osobní přístup při řešení svých finančních potřeb.

Tisková zpráva Fingo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.