Sobota 04. dubna. Svátek má Ivana.

Ministryně Maláčová jmenovala nového ústředního ředitele ČSSZ

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) má nového ústředního ředitele, pana Františka Boháčka. Dne 1. 2. 2019 ho do funkce jmenovala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD).

„O svých řídicích schopnostech mě pan Boháček přesvědčil již během období, které následovalo po jeho pověření vedením ČSSZ. Věřím, že svou funkci bude svědomitě zastávat i nadále a přeji mu mnoho pracovních úspěchů,“ řekla ministryně Maláčová.

„Důvěry a podpory paní ministryně si velice vážím. ČSSZ musí i nadále zůstat stabilní institucí, klíčové sociální jistoty občanů musí být i do budoucna zajištěny,“ dodal ústřední ředitel ČSSZ František Boháček.

František Boháček vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Svoji pracovní kariéru spojil právě s ČSSZ, kde pracuje již od roku 2008.

Na počátku svého působení v ČSSZ se podílel především na projektech souvisejících s elektronizací. Od října 2013 až do konce srpna 2018 byl ředitelem Pražské správy sociálního zabezpečení, kde zajistil její významnou transformaci v rámci organizační struktury ČSSZ a přispěl k optimalizaci řady procesů, zejména v agendě nemocenského pojištění a při implementaci zákona o státní službě. Od 1. 9. 2018 byl pak ministryní Maláčovou pověřen vedením ČSSZ.

 

Tweet 20

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.