Neděle 05. července. Je státní Svátek - Cyril a Metoděj.

Ministryně Maláčová jmenovala nového ústředního ředitele ČSSZ

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) má nového ústředního ředitele, pana Františka Boháčka. Dne 1. 2. 2019 ho do funkce jmenovala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD).

„O svých řídicích schopnostech mě pan Boháček přesvědčil již během období, které následovalo po jeho pověření vedením ČSSZ. Věřím, že svou funkci bude svědomitě zastávat i nadále a přeji mu mnoho pracovních úspěchů,“ řekla ministryně Maláčová.

„Důvěry a podpory paní ministryně si velice vážím. ČSSZ musí i nadále zůstat stabilní institucí, klíčové sociální jistoty občanů musí být i do budoucna zajištěny,“ dodal ústřední ředitel ČSSZ František Boháček.

František Boháček vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Svoji pracovní kariéru spojil právě s ČSSZ, kde pracuje již od roku 2008.

Na počátku svého působení v ČSSZ se podílel především na projektech souvisejících s elektronizací. Od října 2013 až do konce srpna 2018 byl ředitelem Pražské správy sociálního zabezpečení, kde zajistil její významnou transformaci v rámci organizační struktury ČSSZ a přispěl k optimalizaci řady procesů, zejména v agendě nemocenského pojištění a při implementaci zákona o státní službě. Od 1. 9. 2018 byl pak ministryní Maláčovou pověřen vedením ČSSZ.

 

Jeden komentář: “Ministryně Maláčová jmenovala nového ústředního ředitele ČSSZ”

  1. Darina Krejčíková napsal:

    Dobrý deň, manžel je Čech, ale bývame na Slovensku. Ma nárok na invalidný dôchodok 1.2. 2020 nám bolo povedané ze sa papiere posielajú z Hradce Králové do Prahy a na vybavenie majú 90 dní. 90 dní je preč a nám nieje nikto schopný zdvihnúť ani telefón!! Snažíme sa dovolať už 2 týždne a keď to pani spojovatelka zdvihne tak je nepríjemná a na moju otázku mi zložila telefón. To o niečom svedčí. Ako na Slovensku sú tiež s…… Ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Takýto personál, ktorý je vo svojom zamestnaní na silu by to nemal vykonávať obzvlášť v tejto situácii aká je, chce byť človek informovaný co sa deje. A bohužiaľ sa to na Čssz nedozvie.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.