Pátek 17. září. Svátek má Naděžda.

Ministryně Maláčová jmenovala nového ústředního ředitele ČSSZ

Česká správa sociálního zabezpečení (ČSSZ) má nového ústředního ředitele, pana Františka Boháčka. Dne 1. 2. 2019 ho do funkce jmenovala ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (ČSSD).

„O svých řídicích schopnostech mě pan Boháček přesvědčil již během období, které následovalo po jeho pověření vedením ČSSZ. Věřím, že svou funkci bude svědomitě zastávat i nadále a přeji mu mnoho pracovních úspěchů,“ řekla ministryně Maláčová.

„Důvěry a podpory paní ministryně si velice vážím. ČSSZ musí i nadále zůstat stabilní institucí, klíčové sociální jistoty občanů musí být i do budoucna zajištěny,“ dodal ústřední ředitel ČSSZ František Boháček.

František Boháček vystudoval Právnickou fakultu Masarykovy univerzity v Brně. Svoji pracovní kariéru spojil právě s ČSSZ, kde pracuje již od roku 2008.

Na počátku svého působení v ČSSZ se podílel především na projektech souvisejících s elektronizací. Od října 2013 až do konce srpna 2018 byl ředitelem Pražské správy sociálního zabezpečení, kde zajistil její významnou transformaci v rámci organizační struktury ČSSZ a přispěl k optimalizaci řady procesů, zejména v agendě nemocenského pojištění a při implementaci zákona o státní službě. Od 1. 9. 2018 byl pak ministryní Maláčovou pověřen vedením ČSSZ.

 

Jeden komentář: “Ministryně Maláčová jmenovala nového ústředního ředitele ČSSZ”

  1. Darina Krejčíková napsal:

    Dobrý deň, manžel je Čech, ale bývame na Slovensku. Ma nárok na invalidný dôchodok 1.2. 2020 nám bolo povedané ze sa papiere posielajú z Hradce Králové do Prahy a na vybavenie majú 90 dní. 90 dní je preč a nám nieje nikto schopný zdvihnúť ani telefón!! Snažíme sa dovolať už 2 týždne a keď to pani spojovatelka zdvihne tak je nepríjemná a na moju otázku mi zložila telefón. To o niečom svedčí. Ako na Slovensku sú tiež s…… Ale s takýmto prístupom som sa ešte nestretla. Takýto personál, ktorý je vo svojom zamestnaní na silu by to nemal vykonávať obzvlášť v tejto situácii aká je, chce byť človek informovaný co sa deje. A bohužiaľ sa to na Čssz nedozvie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.