Pátek 18. června. Svátek má Milan.

mBank získala prestižní ocenění Superbrands 2016

Banky mBank 05.05.2016 | 10:24 0 Komentářů

mBank znovu potvrdila svou pozici lídra v oblasti nabízených finančních služeb.  Jako jedna z mála spotřebitelských značek působících na českém trhu získala prestižní ocenění Czech Superbrands 2016, o jehož udělení rozhodla v rámci více kolového výběrového řízení v závěrečné fázi odborná komise Brand Council složená z expertů z oblasti byznysu, marketingu, médií a marketingového výzkumu. mBank tak znovu potvrdila kvalitu služeb, které svým klientům nabízí.

Mezinárodní organizace Superbrands posuzuje nejrůznější obchodní značky již přes 20 let a do dneška se její působnost rozšířila do více než 90 států napříč 5 kontinenty. 

Proces hodnocení se v každé zemi skládá z několika kol, v nichž se na základě jasně daných a sjednocených kritérií a metod rozhoduje o nejlepších značkách na trhu. Součástí jednotlivých kol je mimo jiné také spotřebitelský průzkum agentury GFK. V poslední fázi výběru značky má pak rozhodující slovo komise expertů Brand Council, kterou tvoří profesionálové z řad byznysu, marketingu, médií, komunikace či marketingového výzkumu spojeného s daným lokálním trhem. „Bernou mincí při rozhodování jsou atributy jako známost, budování brandu, inovace, prestiž či aktivity značky v CSR. Ocenění Superbrands 2016 pro značku mBank je signálem, že směřuje správným směrem a vidí to nejen zákazníci, ale i odborná sféra,“ říká Roman Sovják, ředitel programu Czech Superbrands. 

Ocenění Superbrands získávají jen značky s vynikající pověstí, se kterými si zákazníci spojují významné hodnoty a mají k nim osobní vztah. Takovou značkou se letos poprvé v České republice stala i mBank. Rozšířila tak svou řadu mezinárodních ocenění, která jen potvrzují kvalitu služeb, inovativních technologií a výhod, které mBank svým klientům poskytuje.

Ocenění Superbrands 2016 nás velice těší. A to nejen proto, že se jedná v řadě již o nekolikáté mezinárodní ohodnocení služeb mBank, ale především z toho důvodu, že je tak oceněna naše celoroční práce a nasazení, s nímž přistupujeme jak k vytváření stále nových finančních produktů, tak i k způsobu jejich komunikace a šíření povědomí o naši značce na trhu,“ říká Kristina Lenkova, ředitelka marketingu mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.