Středa 27. května. Svátek má Valdemar.

mBank v České republice od června zastupuje PR agentura Stance Communications

Banky mBank 11.06.2019 | 10:08 0 Komentářů

Inovátorská banka v oblasti internetového a mobilního bankovnictví mBank v červnu zahájila spolupráci s PR agenturou Stance Communications. Ta pro banku v České republice bude zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations včetně přípravy komunikační strategie a media relations.

„V mBank se neustále snažíme naše produkty a služby zlepšovat a stejné cíle máme i v rámci naší nové komunikační strategie. Proto jsme se rozhodli navázat spolupráci s  agenturou Stance Communications, která bude zodpovídat za PR v České republice, a to včetně převzetí role tiskového mluvčího,říká ke spolupráci Krzysztof Olszewski, mluvčí skupiny mBank. Tiskovým mluvčím za Českou republiku bude Štěpán Dlouhý, Account Director agentury Stance Communications.

PR aktivity budou koordinovány ve spolupráci s agenturou Solski Communications zodpovídající za polský trh a agenturou Supreme Communication, která se bude věnovat slovenskému trhu.

„mBank je inovativní banka, a proto si směrem ke svým potenciálním klientům a veřejnosti může dovolit netradiční přístup ke komunikaci. Velice si vážíme toho, že se v mBank rozhodli využít našich dlouholetých zkušeností v oblasti PR a na spolupráci se velmi těšíme,“ uvedl Štěpán Dlouhý.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.