Sobota 23. ledna. Svátek má Zdeněk.

mBank trhá rekordy v prestižní soutěži Zlatá koruna

Banky 09.06.2017 | 09:48 0 Komentářů

mBank v 15. ročníku prestižní soutěže a ankety Zlatá koruna získala rekordní počet cen. Skórovala celkem sedmkrát. V kategorii Cena veřejnosti dostala 1. místo za produkt mKonto a v kategorii Cena podnikatelů obsadila první a třetí místo za mKonto Business a eMax Business. V hlasování Finanční akademie pak obdržela další čtyři ceny. Jedná se tak o historický úspěch mBank, který potvrzuje vysokou kvalitu služeb, jež svým klientům nabízí.

„Jsme nesmírně potěšení tím, že jsou naši klienti spokojení se službami, které jim mBank poskytuje, což potvrdili svým hlasováním ve veřejných anketách Zlaté koruny. Potvrzuje to, že se nám daří uspokojit poptávku našich zákazníků a že inovace, s nimiž každoročně přicházíme, mají smysl,“ uvedl Paweł Kucharski, generální ředitel mBank pro Českou republiku.

mBank ve Zlaté koruně bodovala i v dalších kategoriích. Finanční akademie ji udělila stříbrnou medaili za produkty mKonto Business a za u klientů mimořádně populární První půjčku od mBank, která nabízí zcela unikátní podmínky. Klient, který od mBank ještě spotřebitelský úvěr neměl, si může vypůjčit od 10 tisíc do 40 tisíc korun na rok a celkově přeplatí od 200 do 800 korun podle vypůjčené částky. Bronzovou příčku pak mBank získala za produkty mKonto a mKreditka Plus.

mBank tedy v roce, kdy oslaví 10 let od doby svého příchodu do České republiky, získala historický počet ocenění v anketě Zlatá koruna i od samotné Finanční akademie, díky nimž hned několikrát obsadila všechny stupně vítězů. „Tento úspěch je pro nás motivací k dalšímu rozvoji nabídky produktů a služeb mBank. Letos se chystáme představit několik novinek a inovací, které našim zákazníkům přinesou další možnosti a komfort jak v oblasti produktů, tak také služeb včetně mobilního bankovnictví,“ dodal Paweł Kucharski.

Tisková zpráva mBank

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.