Čtvrtek 28. ledna. Svátek má Otýlie.

mBank spouští akci na refinancování kreditních karet. Klientům refinancujícím kreditku nabízí nulové úroky na 6 měsíců

Banky mBank 28.03.2017 | 16:18 0 Komentářů

mBank rozšiřuje svou nabídku refinancování úvěrových produktů. Tentokrát se zaměřila na majitele kreditních karet. V průběhu akce, tedy od 28. března do 1. října, získají klienti refinancující svou kreditku k mBank šestiměsíční nulový úrok na částku čerpanou ze své nové mKreditky a i na nové transakce.

Každý, kdo si v období od března do začátku října převede svou kreditku k mBank a splatí svou stávající kreditku u jiné finanční instituce, získá na prvních šest měsíců ode dne podepsání smlouvy roční úrokovou sazbu ve výši 0 %. Akce platí pro všechny druhy kreditek mBank, tedy klasické mKreditky, mKreditky e-Shop, mKreditky Plus či mKreditky Broker Consulting a je zdarma.

Neustále hledáme cesty, jak přinášet našim klientům co nejvýhodnější a nejefektivnější služby. Nová nabídka mBank je pak zajímavým řešením pro ty klienty, kteří využívají úvěr na kreditní kartě i po uplynutí bezúročného období. Nulová úroková sazba na prvních šest měsíců provozu mKreditky je tak výrazným benefitem, jelikož se vztahuje na převáděnou částku i na nové transakce provedené kartou. Tím pádem umožňuje ještě efektivněji řídit své osobní finance,“ uvedla Zuzana Greplová, produktová manažerka kreditních karet mBank.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.