Neděle 13. června. Svátek má Antonín.

mBank opět odměňuje za doporučení a dává poplatkům za cestovní pojištění prázdniny

Banky mBank 02.05.2016 | 14:35 0 Komentářů

Letní sezona se blíží a s ní přichází i další výhody pro stávající i nové zákazníky mBank. Kromě oblíbené odměny 500 Kč za doporučení nových klientů mohou stávající a také noví zákazníci mBank získat cestovní pojištění na léto zdarma. Akce mKlubu s jedinečným benefitem bude probíhat od 2. do 31. května.

mBank si cení důvěry svých zákazníků, a proto se je opět rozhodla odměnit populárním benefitem 500 Kč za doporučení účtů mKonto a mKonto Business svým přátelům a známým. Kromě již tradičních výhod mKonta, mezi něž patří například bezplatné založení a vedení účtu, trvalé příkazy a inkasa zdarma či nejlepší mobilní aplikace mezi českými bankami, je součástí speciální nadílky i cestovní pojištění na léto zdarma.

„Tentokrát jsme se rozhodli okořenit nabídku mKlubu ještě cestovním pojištěním na celé léto zdarma. S námi se tak naši zákazníci mohou vydat kamkoli a my jim zajistíme nejenom jejich finanční transakce, ale i bezpečné cestování,“ vysvětluje Jana Fučíková, vedoucí týmu depozitních produktů mBank pro Českou republiku a Slovensko.

Každý stávající klient, který má v současnosti u mBank zřízený osobní účet mKonto nebo podnikatelský účet mKonto Business, může mBank doporučit komukoliv ze svých přátel, kolegům v práci, přátelům na sociálních sítích či rodinným příslušníkům. Za každého, kdo si během května založí v mBank nové mKonto, získá stávající zákazník 500 Kč, stejnou odměnu získá i nový zákazník.  Během akce mKlub může klient, který už u mBank účet má, mKonto doporučit až pěti přátelům a získat tak až 5krát 500 Kč. Cestovní pojištění na léto zdarma je však osobní, proto ho lze získat pouze jedenkrát a pak jej zdarma využívat od data aktivace až do konce srpna. Pojištění na léto zdarma si mohou pořídit jak stávající klienti, tak ti noví, kteří si mKonto otevřou na základě doporučení těch stávajících.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.