Středa 16. června. Svátek má Zbyněk.

mBank ke kreditkám přidává cestovní pojištění na prázdniny zdarma

Banky 21.06.2016 | 14:43 0 Komentářů

S nastávajícím létem a sezónou cestování přináší mBank možnost sjednat si cestovní pojištění zdarma. Bude možné si jej zřídit jak pro jednotlivce, tak pro celou rodinu ke kartě mKreditka Plus. Akce probíhá od 21. června do 31. srpna 2016.

Účastníkem této výhodné letní kampaně se může stát osoba starší 18 let, která si v období konání akce zřídí mKreditku Plus. Žadatel má navíc možnost zvolit si i typ pojištění šitý na míru. Prvním druhem je pojištění „Osobní“ určené pro jednotlivce. Druhým typem je pak pojištění pro celé rodiny v rámci pojistného balíčku „Rodinné Gold“. Pak už stačí jen kreditní kartu v průběhu období akce jednoduše aktivovat. S takto nastavenou mKreditkou Plus budou mít klienti mBank nejen finanční rezervu s bezúročným obdobím až na 54 dní, ale navíc získají do konce srpna zdarma pojištění při cestování do zahraničí.

Již samotná mKreditka Plus nabízí celou řadu výhod. mBank v rámci této karty v případě potřeby zajistí krytí veškerých léčebných výloh až do výše 1,5 milionu Kč. Pojištění navíc kryje i odpovědnost za škodu na zdraví i majetku až do 1 milionu korun. Samozřejmostí jsou výběry z bankomatů v zahraničí zdarma. Příjemným bonusem je návratnost 2% z uskutečněných plateb v místě dovolené, a 1% zpět z plateb u obchodníků a na internetu v ČR.

„Snažíme se našim klientům zpříjemnit dovolenou jak jen to je možné. Pocity bezpečí a pohody jsou při cestování důležitým faktorem. Právě proto jsme vytvořili balíčky pojištění šité na míru jak jednotlivcům, tak celým rodinám,“ říká Zuzana Greplová, produktová manažerka platebních karet mBank.

Banka bude své klienty o této možnosti informovat přímou komunikací prostřednictvím e-mailů, zpráv v internetovém bankovnictví a také prostřednictvím online bannerů a svých webových stránek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.