CZK/€ 25.255 -0,10%

CZK/$ 23.195 +0,28%

CZK/£ 29.968 -0,22%

CZK/CHF 26.069 -0,33%

08. 09. 2016

0 komentářů

Subjekty:

Majitelé ZFP akademie se setkali s guvernérem ČNB Miroslavem Singerem a vedením společnosti Broker Trust

 


 

Setkání, které se konalo v pondělí 25. dubna 2016, se zúčastnil také ředitel samostatného odboru dohledu nad drobnými distributory finančních produktů ČNB Jan Sušický. Hlavním tématem schůzky byla ochrana pojistného kmene a jeho správy po odchodu části struktury ZFP akademie, a.s. Jednání proběhlo v atmosféře vzájemného porozumění v oblasti péče a ochrany klientů a etiky ve zprostředkovatelské činnosti.

Informace o praktických dopadech odchodu části struktur a ochraně pojistného kmene při dodržování principů etického chování zprostředkovatele zazněly ve stejný den také na schůzce manželů Poliakových s předsedou dozorčí rady společnosti Broker Trust, a.s., Zdeňkem Slukou a s jejím generálním ředitelem Michalem Knappem.

Všichni zúčastnění se na obou jednáních shodli na tom, že etiku chování zprostředkovatelů považují za klíčovou pro kvalitní péči o klienta a pro další rozvoj zprostředkovatelského trhu u nás. „Osobně považuji etické chování za základ důvěry mezi zprostředkovatelem a klientem. Více než dvacet let se v ZFP věnujeme vzdělávání ve financích. Nedovedu si představit, že by naše unikátní semináře neobsahovaly informace o principech etiky zprostředkovatele. Kodex etiky je jedním z prvních dokumentů, se kterým se naši spolupracovníci na seminářích setkávají“, uvedla na setkáních Jarmila Poliaková, předsedkyně představenstva ZFP akademie, a.s.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů


Související články

Peníze - brýle - slepota - finanční plán

Finanční plán jako prodejní nástroj?

Finanční plán je základním nástrojem naprosté většiny finančních poradců. Je ale v dnešní turbulentní době ještě něčím jiným než marketingovým nástrojem sloužícím k prodeji finančních produktů?

Text: Petr Zámečník

30. 10. 2019


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *