Sobota 18. září. Svátek má Kryštof.

Majitelé ZFP akademie se setkali s guvernérem ČNB Miroslavem Singerem a vedením společnosti Broker Trust

O změnách ve struktuře ZFP akademie, o uzavřených dohodách s odcházejícími strukturami a o dalším fungování společnosti, informovali guvernéra České národní banky Miroslava Singera manželé Poliakovi.

Setkání, které se konalo v pondělí 25. dubna 2016, se zúčastnil také ředitel samostatného odboru dohledu nad drobnými distributory finančních produktů ČNB Jan Sušický. Hlavním tématem schůzky byla ochrana pojistného kmene a jeho správy po odchodu části struktury ZFP akademie, a.s. Jednání proběhlo v atmosféře vzájemného porozumění v oblasti péče a ochrany klientů a etiky ve zprostředkovatelské činnosti.

Informace o praktických dopadech odchodu části struktur a ochraně pojistného kmene při dodržování principů etického chování zprostředkovatele zazněly ve stejný den také na schůzce manželů Poliakových s předsedou dozorčí rady společnosti Broker Trust, a.s., Zdeňkem Slukou a s jejím generálním ředitelem Michalem Knappem.

Všichni zúčastnění se na obou jednáních shodli na tom, že etiku chování zprostředkovatelů považují za klíčovou pro kvalitní péči o klienta a pro další rozvoj zprostředkovatelského trhu u nás. „Osobně považuji etické chování za základ důvěry mezi zprostředkovatelem a klientem. Více než dvacet let se v ZFP věnujeme vzdělávání ve financích. Nedovedu si představit, že by naše unikátní semináře neobsahovaly informace o principech etiky zprostředkovatele. Kodex etiky je jedním z prvních dokumentů, se kterým se naši spolupracovníci na seminářích setkávají“, uvedla na setkáních Jarmila Poliaková, předsedkyně představenstva ZFP akademie, a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.