CZK/€ 24.695 +0,20%

CZK/$ 23.468 +0,20%

CZK/£ 29.144 +0,12%

CZK/CHF 24.060 +2,32%

17. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Komerční banka nabízí možnost doplňkového pojištění k Profi úvěru

 


 

Doplňkové životní pojištění k Profi úvěru je určeno pro fyzické osoby podnikatele a kryje rizika dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a smrti. Výše měsíčního poplatku je 0,1 % z celkového objemu úvěru. Pojištění není podmíněné zdravotním dotazníkem.

Pojištění schopnosti plnit své závazky i v případě neočekávaných životních situací je ze strany klientů přijímáno velmi pozitivně. Jsme proto rádi, že můžeme nabídnout další z možností, jak tato rizika co nejvíce minimalizovat,“ uvedl Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Vstupní věk pojištěného musí být minimálně 18 let, maximálně však 60 let. Součet vstupního věku a pojistné doby v letech nesmí být vyšší než 62 let. Společný limit plnění pro jednu a všechny pojistné události z pojištění pro případ plné invalidity a smrti pojištěného je 2 500 000 Kč.

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Pojištění a válka: co by se plnilo a co ne?

Není tajemstvím, že pojišťovny uplatňují výluky. Tedy, v pojistných podmínkách vyjmenovávají situace, při kterých by bylo plnění pojišťovny zamítnuto. Má se za to, že mezi takové výluky patří i různé extrémní situace jako jsou škody vzniklé následkem válek, vzpoury, povstání, stávek, terorismu, […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

29. 04. 2022

Podpojištění nemovitosti a jeho nástrahy

Optimisté odhadují, že ze všech majetkových smluv je jich v pojišťovnictví polovina podpojištěná. Pesimisté pak k tomu dodávají, že podpojištěných je kolem 80 procent smluv. S tím, jak se v poslední době zvyšovaly ceny stavebního materiálu, nabývá téma podpojištění další rozměr. Na […]

Text: Redakce

Foto: Shutterstock

26. 04. 2022


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.