CZK/€ 23.695 +0,21%

CZK/$ 22.117 +0,57%

CZK/£ 27.297 +0,21%

CZK/CHF 24.474 +0,45%

17. 04. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Komerční banka nabízí možnost doplňkového pojištění k Profi úvěru

 


 

Doplňkové životní pojištění k Profi úvěru je určeno pro fyzické osoby podnikatele a kryje rizika dlouhodobé pracovní neschopnosti, plné invalidity a smrti. Výše měsíčního poplatku je 0,1 % z celkového objemu úvěru. Pojištění není podmíněné zdravotním dotazníkem.

Pojištění schopnosti plnit své závazky i v případě neočekávaných životních situací je ze strany klientů přijímáno velmi pozitivně. Jsme proto rádi, že můžeme nabídnout další z možností, jak tato rizika co nejvíce minimalizovat,“ uvedl Pavel Filipi, vedoucí Marketingu pro retailové bankovnictví Komerční banky.

Vstupní věk pojištěného musí být minimálně 18 let, maximálně však 60 let. Součet vstupního věku a pojistné doby v letech nesmí být vyšší než 62 let. Společný limit plnění pro jednu a všechny pojistné události z pojištění pro případ plné invalidity a smrti pojištěného je 2 500 000 Kč.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Michal Kovářík: Zbavte se špatných dluhů nebo se jich úplně vyvarujte

V jednom z předchozích článků (Investice do každé rodiny, budu to hájit klidně celé hodiny) jsem se snažil zdůraznit, jak důležité a nepostradatelné je v rámci práce se svým finančním rozpočtem investovat. Peníze pracují ve váš prospěch. Než však začnete investovat, je ještě dobré udělat pár kroků […]

Text: Redakce

Foto: Swiss Life Select

22. 05. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *