CZK/€ 25.275 +0,04%

CZK/$ 23.761 +0,23%

CZK/£ 29.274 -0,83%

CZK/CHF 26.071 -0,05%

27. 03. 2012

0 komentářů

Subjekty:

Klienti v Air Bank už uložili přes 10 miliard korun

 


 

Zjistili jsme, že si zákazníci velmi často založí nejprve spořicí účet a po několika dnech až týdnech si přidají i běžný účet. Oceňují, že náš spořicí účet nemá žádná omezení, takže si kdykoliv mohou převést potřebné peníze na běžný účet. Převody mezi účty provádíme okamžitě, dvacet čtyři hodin denně, sedm dní v týdnu. Volné peníze se tak zákazníkům zhodnocují na spořicím účtu, a když je potřebují, mají je ihned k dispozici,“ říká Michal Strcula, ředitel retailového bankovnictví Air Bank.

Nejvíce peněz si klienti Air Bank převedli z ČSOB. Následuje Česká spořitelna, Raiffeisenbank, GE Money Bank, Komerční bank a mBank. Z těchto bank do Air Bank přišly více než tři čtvrtiny všech peněz, které mají zákazníci na spořicích účtech.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Václav Skoblík: Do Česka přichází komunitní energetika

V tuzemsku se už delší dobu mluví o takzvané komunitní energetice. Jaký je její princip? Skupina občanů nebo obec se rozhodnou vybudovat vlastní zdroj energie, například fotovoltaické panely na střechách. Vyprodukovanou elektřinu pak mohou jako členové komunity sdílet, a to v některých případech i s použitím distribuční […]

Text: Filip Kučera

29. 03. 2023


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *