Úterý 27. října. Svátek mají Šarlota a Zoe.

Klienti LBBW Bank hledali společně poklad

Banky Expobank 24.06.2014 | 13:37 0 Komentářů

Klienti privátního bankovnictví společně se svými rodinami přijali pozvání na skalní hrad Valečov, kde pro ně LBBW Bank připravila rodinný den plný her a soutěží.

Klienti privátního bankovnictví a bankéři LBBW Bank se společně se svými rodinami podívali do míst, kde se natáčela slavná pohádka Lotrando a Zubejda. Zahráli si stopovanou ve skalním městečku nebo se proběhli opičí drahou na hradě Valečov. Společný den zakončili hledáním pokladu, což byla napínavá aktivita nejen pro dětské návštěvníky. Červnové neformální setkání bankéřů a klientů se již stalo příjemnou tradicí

Rodinný den připravila pro své klienty LBBW Bank společně s Asociací pomáhající lidem s autismem (APLA), jejímž generálním partnerem je banka již od roku 2008.

Akce na skalním hradě se velmi vydařila, přispělo k tomu i slunečné počasí. Děti si celý den užívaly rozmanité atrakce a potěšily nás i pozitivní reakce ze strany rodičů, kterým se líbil nejenom bohatý program, ale také krásné přírodní prostředí,“ doplnil Tomáš Zahálka, ředitel Privátního bankovnictví LBBW Bank.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.