Neděle 26. září. Svátek má Andrea.

Karta ze zlata od Banky CREDITAS získala světovou cenu Mezinárodní asociace výrobců karet

Banky Banka CREDITAS 14.05.2019 | 16:52 0 Komentářů

Karta MasterCard Real Gold získala prestižní ocenění v kategorii „Unikátní inovace“ v celosvětové soutěži Élan Awards. Tu pravidelně pořádá Mezinárodní asociace výrobců karet (ICMA), letošní se vyhlašovala v Orlandu na Floridě (USA). Jde vůbec o první českou platební kartu, která v této soutěži vyhrála.

„Élan Awards každoročně oceňují nejlepší z nejlepších v oblasti platebních karet, přičemž kladou důraz na nejnovější pokrok a inovace ve výrobě, distribuci a personalizaci,“ řekl Jeffrey Barnhart, výkonný ředitel ICMA.

Elan Awards

Exkluzivní debetní karty Mastercard Real Gold z limitované série black&gold od Banky CREDITAS byly uvedeny na trh v červnu 2018. Jde vůbec o první takovou kartu nejen v České republice, ale v celé Evropě. K dispozici jsou ve dvou provedeních, od každého bylo vyrobeno pouze 50 kusů. Základním materiálem použitým při výrobě karet je jeden z nejcenějších kovů – zlato. Banka jej nabízí VIP klientům.

„Když jsme přemýšleli, jaká by měla být naše nejexkluzivnější platební karta pro VIP klienty, chtěli jsme, aby byla opravdu výjimečná. Karta MasterCard Real Gold z opravdového zlata to beze zbytku splňuje a cena od ICMA potvrzuje její výjimečnost na světové úrovni,“ řekl Kamil Rataj, místopředseda představenstva banky CREDITAS.

Výrobcem karty Real Gold je společnost Idemia. Ta na její realizaci spolupracovala s americkou CompoSecure, která se zaměřuje na výrobu karet z neobvyklých materiálů. Design ve dvou barevných variantách (zlaté a černo-zlaté) pochází z dílny Dynamo Design.

Ke kartě získává její držitel samozřejmě i řadu exkluzivních služeb. Například prémiovou službu Concierge, která poskytuje nadstandardní individuální servis, přístup do stovek letištních salonků po celém světě nebo exkluzivní pojištění a nadstandardní výše limitů pro platby.

ICMA

The International Card Manufacturers Association (ICMA – Mezinárodní asociace výrobců karet) je vedoucí asociací výrobců a personalizátorů karet a jejich dodavatelů. Už téměř třicet let je ICMA v čele rychle se měnícího odvětví. ICMA se na globální úrovni zaměřuje na vzdělávání, networking a sdílení nových a pokrokových myšlenek. Podle údajů ICMA bylo globálně vyrobeno v roce 2017 zhruba 36,8 miliardy karet.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.