Čtvrtek 06. května. Svátek má Radoslav.

Karel Šulc se stal novým generálním ředitelem Swiss Life Select

Novým generálním ředitelem poradenské společnosti Swiss Life Select se stal Karel Šulc (53 let). Šulc působí ve Swiss Life Select více než deset let. Ve společnosti zastával pozici ředitele specializované divize Medical a zároveň působil jako ředitel poradenského centra v Praze. Ve funkci generálního ředitele nahrazuje Petra Vitáska. Ten se posouvá do dozorčí rady Swiss Life Select, která se rozšiřuje na čtyři členy.    

Karel Šulc začal svou profesní kariéru ve finančním poradenství v roce 2008, kdy nastoupil do společnosti Swiss Life Select. Během svého více než dekádu trvajícího působení v dané společnosti získával znalosti ve všech oblastech finančního poradenství. Z různých rolí, které zastával, pomáhal společnosti Swiss Life Select do pozice lídra na trhu nezávislého finančního poradenství. Karel Šulc od roku 2016 úspěšně vedl největší poradenský tým v Praze. Rok následující se zasloužil o vznik divize Medical, poskytující specializované služby a servis pro lékaře.

„Swiss Life v České republice plánuje růst a posilovat pozici lídra na trhu nezávislého poradenství. Rád bych pokračoval v rozvoji společnosti a našich specializovaných divizí Medical, Premium a Corporate Services, rovněž budeme inovovat stávající produkty a představovat nové. Našimi prioritami jsou neustálé zlepšování klientského servisu, kvalitní zajištění života našich klientů, podpora investic a dlouhodobého spoření. Ve Swiss Life zrychlujeme digitalizaci, vítáme  regulaci a zavádíme placené poradenství,“ říká Karel Šulc, generální ředitel Swiss Life Select.   

Karel Šulc absolvoval studium na Českém vysokém učení technickém v Praze. Jako dobrovolník působil v Nadaci Naděje dětem. Šulc hovoří anglicky, německy, rusky a polsky.

Ve funkci generálního ředitele nahradil Karel Šulc Petra Vitáska. Vitásek byl generálním ředitelem české pobočky Swiss Life Select od ledna 2017 a nyní se posouvá do dozorčí rady, která bude mít celkově čtyři členy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.