Úterý 20. dubna. Svátek má Marcela.

K EKONTU KOMPLET LZE NOVĚ ZÍSKAT CHYTRÝ TELEFON ZDARMA

Banky Raiffeisenbank 22.09.2014 | 11:05 0 Komentářů

Raiffeisenbank nově na vybraných pobočkách nabízí klientům získání chytrého telefonu zdarma k účtu eKonto KOMPLET. Banka tak reaguje na trend rostoucího zájmu o obsluhu účtu přes chytrý telefon, klienti spolu s účtem a telefonem získají na pobočce i nejlepší finanční aplikaci dle soutěže Aplikace roku.

Raiffeisenbank v rámci akce „Banka do kapsy“ nově na vybraných pobočkách nabízí k eKontu KOMPLET zdarma chytrý telefon Samsung Galaxy Trend Plus. „Ze strany klientů vidíme rostoucí zájem o obsluhu účtu přes chytrý telefon. Smartphone banking je proto pro nás prioritou a těší nás, že naše aplikace je považována za nejlepší v České republice. Chceme klientům nabídnout jednoduchý přístup k obsluze účtu přes mobil a proto od nás při zřízení eKonta KOMPLET získají chytrý telefon zdarma,“ uvedl produktový manažer Raiffeisenbank Jan Figlovský.

Nabídka platí na vybraných pobočkách a podmínkou pro získání telefonu zdarma je uzavření smlouvy o vedení eKonta KOMPLET minimálně na dva roky. „Klientům přímo při zřízení účtu pomůžeme s aktivací i představením všech funkčností aplikace Mobilní eKonto,“ dodal Jan Figlovský. Seznam všech poboček zapojených do akce i přesná pravidla nabídky jsou k dispozici na www.bankadokapsy.cz

Mobilní eKonto bylo vyhlášeno nejlepší finanční aplikací v České republice, banka jej dále rozvíjí a na podzim spouští mnoho novinek. Od září tak mohou klienti využívat řadu nových funkcí souvisejících s platebními kartami: nově lze online zřídit cestovní pojištění, povolit či zamítnout možnost placení kartou na internetu, u kreditních karet získají aktuální informace o čerpání úvěrového rámce a získaném bonusu (banka klientům vrací až 2 % z každé transakce kreditní kartou). Novinkou je také možnost zadat a spravovat trvalé příkazy. Klienti rovněž nově v aplikaci mají přímý kontakt na svého osobního bankéře. 

Do konce roku pak banka představí řadu dalších novinek včetně možností nákupu a správy investičních produktů představíme ještě v letošním roce. Na konci roku tak budou moci klienti v chytrém telefonu či tabletu využít prakticky stejný rozsah služeb jako v internetovém bankovnictví.

Veškeré novinky Mobilního eKonta mohou klienti využívat v obou hlavních účtech banky – výkonném eKontu KOMPLET a novém eKontu SMART. eKonto SMART je určeno především pro ty klienty, kteří chtějí získat kvalitní účet, ale zároveň za takový účet nechtějí platit. V rámci eKonta SMART klienti mohou zdarma získat mj. neomezený počet výběrů z bankomatů všech bank v ČR, neomezené tuzemské elektronické transakce, spořicí účet s úrokovou sazbou 1,5 %, slevu na hypotéku, debetní kartu, možnost bezkontaktní nálepky či kreditní kartu Easy.

Pokud chtějí klienti využívat i další služby, jak jsou např. celosvětové výběry z bankomatů zdarma, kontokorent, podúčty v devíti různých měnách či úrazové pojištění, je pro ně vhodné eKonto KOMPLET s měsíčním paušálem 129 Kč. Součástí eKonta KOMPLET je zdarma i kreditní karta STYLE, která mj. nabízí věrnostní program, který z platby vrací až 2 % zpět na účet. Pokud tedy klient kreditní kartou měsíčně utratí 10.000 korun, získá zpět 200 Kč. Klienti tak mohou jednoduše dosáhnout toho, že jim banka každý měsíc zaplatí výrazně více, než kolik činí poplatek za vedení plně vybaveného účtu. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.