CZK/€ 23.985 +0,15%

CZK/$ 22.380 -0,74%

CZK/£ 27.394 +0,07%

CZK/CHF 24.158 -0,59%

03. 10. 2018

0 komentářů

Subjekty:

Jízda s kartou Mastercard v mobilní aplikaci PID Lítačka bude každý pátek o 5 Kč levnější

 

Společnost Mastercard začala od 28. září jednou týdně vracet zpět pětikorunu každému, kdo si v mobilní aplikaci PID Lítačka koupí její platební kartou jednorázové jízdné na cestu po Praze a Středočeském kraji. Onlinovou marketingovou kampaň s heslem „Mastercard pátky, 5 Kč zpátky“, zaměřenou zejména na pravidelné cestující a turistické návštěvníky hlavního města, připravila firma Mastercard společně s ČSOB a městskou společností Operátor ICT.

Loading 

S kampaní se budou cestující potkávat průběžně až do konce letošního roku. Kampaň bude probíhat převážně v online prostředí z důvodu jednoduchého vstupu na App Store nebo Google Play, kde je možné si praktickou aplikaci stáhnout.

Kampaní ´Mastercard pátky, 5 Kč zpátky´ chceme podpořit spuštění aplikace PID Lítačka a upozornit na řadu výhod s ní spojených. Aplikace, kterou mimochodem pravidelně využívám, automaticky nabídne nejvýhodnější jízdné, takže držitel debetní nebo kreditní karty Mastercard a uživatel aplikace má vedle slevy i jistotu nejvýhodnějšího tarifu. Skvělým nástrojem je nákup jízdenek dopředu, které si mohou cestující kdykoliv aktivovat před jízdou v MHD. Aplikace funguje jednoduše, je přehledná, uživatelsky přívětivá a především bezpečná,“ uvedl generální ředitel společnosti Mastercard za Českou a Slovenskou republiku a Rakousko Miroslav Lukeš.

„Těší nás, že kampaň Mastercard umožní rozšířit mezi cestující naši uživatelsky přívětivou aplikaci PID Lítačka.  V současné době lze prostřednictvím aplikace vyhledat spojení a zakoupit pouze krátkodobé jízdenky, ale intenzivně pracujeme na rozvoji aplikace tak, aby od začátku příštího roku mohli cestující přes aplikaci PID Lítačka kupovat i dlouhodobé časové kupóny a mohli se tak v MHD prokazovat pouze mobilním telefonem. Jsem přesvědčen, že mobilní aplikace PID Lítačka usnadní každodenní cestování Pražanů a návštěvníků našeho hlavního města,“ dodal k aplikaci Michal Fišer, generální ředitel městské společnosti Operátor ICT, a.s., která má vývoj a správu aplikace na starosti 

Obyvatelé a návštěvníci Prahy a Středočeského kraje mohou na všech linkách Pražské integrované dopravy, včetně vlaků a příměstských autobusů, od konce srpna jednodušeji cestovat díky novému regionálnímu dopravnímu systému PID Lítačka. Společnost Mastercard byla součástí pracovní skupiny, která pomáhala projekt PID Lítačka připravovat. Součástí tohoto konceptu je také nová mobilní aplikace PID Lítačka, která je bezplatně dostupná například na App Store nebo na Google Play.

REKLAMA

Mobilní aplikaci PID Lítačka mohou oproti SMS jízdenkám využívat rovněž zahraniční návštěvníci hlavního města a Středočeského kraje. Pořadatelem online marketingové kampaně je firma Mastercard.

Loading

Vstoupit do diskuze 0 komentářů

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články

Christian Senly: Bankovní karty na veřejnou dopravu nejsou levnější

Byl u zrodu úspěšného kartového systému na dopravu v Hong-Kongu. Nyní zavítal do Prahy. „Náklady Opencard jsou přitom nižší než náklady obdobných systémů ve světě,“ říká Christian Senly, CTO společnosti EMONEY GROUP. Uzavřené systémy jsou podle něj levnější i než využití bankovních karet, jaký je např. v Bratislavě.

Text: Petr Zámečník

07. 04. 2014

Vrátí se Praha do pravěku?

Pražský magistrát stojí na rozcestí. Končí smlouvy na podporu systémů Opencard a je třeba rozhodnout, co bude dál. Jedno z možných řešení vrací Prahu o desítky let zpět – a přibližně milion lidí nažene k výdejním okýnkům s papírovými průkazkami.

Text: Petr Zámečník

14. 02. 2014


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *