Čtvrtek 23. září. Svátek má Berta.

ICICI Securities a Saxo Bank oznamují nové partnerství

Banky Saxo Bank 08.02.2017 | 14:16 0 Komentářů

Společnost ICICI Securities Ltd, dceřiná společnost ICICI Bank a přední indická společnost poskytující integrované finanční služby, a Saxo Bank, online multi-asset obchodní a investiční specialista dnes oznámili vznik strategického partnerství, díky kterému budou obchodní a investiční nástroje Saxo Bank nabízeny indickým investorům prostřednictvím digitální platformy.

Partnerství nabídne čtyřem milionům klientů společnosti ICICI Securities na předním indickém investičním portálu ICICIdirect.com diverzifikovat své investice i mimo domácí indický trh a získat tak přístup k multi-asset investičním příležitostem prostřednictvím intuitivního obchodního rozhraní na oceňované obchodní platformě SaxoTraderGO.

 Vzhledem k neustále rostoucí míře globalizace se diverzifikace stává stále důležitějším cílem všech investorů, kteří chtějí rozdělit riziko a příležitosti do několika geografických regionů a tříd aktiv, protože jednotlivé země a trhy se nacházejí v různých fázích ekonomického cyklu a také se podle těchto fází chovají. Investování do rozvinutých zemí a regionů, např. USA, jihovýchodní Asie a Pacifiku, nebo Evropy nabízí nejen dobře známé nadnárodní společnosti se stabilními příjmy a růstem, ale dává také investorům příležitost účinně využít krátkodobých příležitostí.

 V komentáři k novému partnerství uvedl Kim Fournais, spoluzakladatel a generální ředitel Saxo Bank A/S: „Indie představuje nesmírně důležitý rostoucí trh se stále vyšším počtem profesionálních investorů a populací, která má technologie v malíčku. Společnost ICICI Securities je jednou z předních indických investičních společností a nyní bude svým klientům moci nabídnout jednoduchý přístup na globální kapitálové trhy. Toto partnerství opětovně zdůrazňuje naše neustálé odhodlání být zprostředkovatelem obchodování pro banky a makléře z celého světa.“

 Shilpa Kumar, generální a výkonná ředitelka společnosti ICICI Securities Ltd. prohlásila: „Už téměř dvě desetiletí nabízí ICICIdirect indickým investorům příležitost pohodlně a chytře investovat a budovat jejich finanční cíle. Díky partnerství se Saxo Bank nyní můžeme našim zákazníkům nabídnout investiční příležitosti na akciových trzích, ETF a trzích dluhopisů ve 24 zemích na dosah ruky. Věříme, že jim to pomůže diverzifikovat portfolia i mimo Indii. Partnerství se Saxo Bank našim klientům pomůže využít našich kombinovaných hlubokých znalostí a špičkových platforem a zajistit jim přístup k nejširší nabídce investičních příležitostí na globálních kapitálových trzích.“

 SaxoTraderGO je platforma Saxo Bank příští generace vybudovaná na technologii OpenAPI patřící Saxo Bank. Platforma nabízí funkce po celý obchodní cyklus – od prvotního průzkumu přes provedení transakce až po následné služby pro akcie, CFD, futures, opce, FX a dluhopisy. Platforma navíc umožňuje globálním partnerům Saxo Bank integrovat obchodní a investiční možnosti přímo do svých vlastních aplikací a systémů.

Finanční investiční portál ICICIdirect.com společnosti ICICI Securities je vůdcem na trhu v oblasti distribuce finančních produktů online i offline. Oceňovaný výzkum a technologie využívá pro investice do indických akcií více než 4 miliony indických investorů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.