Pondělí 21. června. Svátek má Alois.

Fio banka v novém sportovním spotu ukazuje, že její účet zdarma je pro všechny

Banky Fio banka 11.08.2016 | 14:23 0 Komentářů

Pro účet bez poplatků si může doběhnout každý, říká ve svém novém sportovním spotu česká Fio banka a ukazuje, že stejné výhody nabízí férově občanům, podnikatelům i firmám.

Nový spot je pokračováním reklamní kampaně Nad e-maily diváků, kterou Fio banka představila začátkem letošního roku. Rádce Jakub Kohák střídá na atletickém stadionu několik sportovních disciplín a vyzdvihuje přitom výhody účtu bez poplatků, pro který si může do Fio banky doběhnout prakticky kdokoliv – občané, živnostníci i firmy. A to bez nutnosti splnit jakékoliv podmínky, jako je například minimální měsíční objem peněz na účtu nebo pravidelný počet plateb kartou. Ve spotu nechybí ani Jakubova věrná asistentka koza Vlasta, která se s ním utká o vítězství závodě.

Spot na běžný účet poběží od 15. 8. do konce září na TV Prima a TV Óčko a doplní ho spoty na hypotéku a kontokorent ze zimní části kampaně. Autorem je Pavel Sobek a agentura Made by Vaculík, producentem je agentura Savage. Kampaň je podpořená bannery, PPC reklamou a sportovním speciálem na Facebooku.

Spot je k vidění na našem kanále YouTube.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.