Středa 28. července. Svátek má Viktor.

Equa bank nabídne podnikatelům na veletrhu AMPER v Brně na běžném účtu elektrizující sazbu 1,25 %

Banky Equa bank 20.03.2013 | 13:31 0 Komentářů

Elektrizující sazba 1,25% p.a. je připravena pro návštěvníky veletrhu AMPER 2013, který se koná ve dnech 19. – 23. března na brněnském výstavišti. Dalším z benefitů pro návštěvníky veletrhu je 100% sleva z poplatku za poskytnutí jakéhokoliv investičního nebo provozního úvěru.

„Equa bank je jediná banka, která se letošního veletrhu zúčastní. Obor elektrotechniky a komunikací vidíme jako obor s velmi dynamickým vývojem. Úspěšně v něm působní celá řada rodinných českých firem malé a střední velikosti. Těm chceme nabídnout na míru šité bankovní služby a podpořit tak jejich další rozvoj,“ říká David Řehoř, ředitel rozvoje obchodu firemního bankovnictví.

 

Equa bank se jako první z trojice bank, které v roce 2011 nově vstoupily na trh, začala v loňském roce věnovat firemní klientele a služby nadále posiluje a úspěšně expanduje do regionů. Pro malé a střední podnikatele otevřela již sedm poradenských center, a to v Praze, Ostravě, Zlíně, Litoměřicích, Brně, Liberci a Plzni. Ve 4. čtvrtletí 2012 vzrostly úvěry těmto klientům o 21 % na 2,8 mld. korun. V meziročním srovnání vzrostlo portfolio úvěrů tomuto segmentu o 34,3 %.

„V loňském roce jsme pro živnostníky a malé a střední podniky připravili řadu zajímavých produktů a služeb. V posledním čtvrtletí 2012 jsme například spustili běžný účet s individuální úrokovou sazbou ve výši 1,10 % p.a., která je jedna z nejvyšších na trhu, dále pak zajištěný a nezajištěný Equa úvěr, který poskytujeme ve zrychleném procesu na základě předdefinovaných vybraných parametrů z daňového přiznání,“ doplňuje David Řehoř.

Malým a středním podnikům nabízí Equa bank řadu produktů a služeb jako jsou například provozní či investiční úvěry šité na míru nebo nemovitostní úvěry s dlouhodobým splácením či hypoteční úvěry. Kromě toho banka pro tento segment poskytuje také výhodně úročené termínované vklady.

Veletrh AMPER se na brněnském výstavišti koná v termínu 19. – 22.3. Jde o prestižní mezinárodní veletrh s dvacetiletou tradicí, na němž se prezentují společnosti elektrotechnických, elektronických, automatizačních a komunikačních technologií. Kompletní nomenklaturu veletrhu najdete zde. S každoroční účastí čítající přes 600 firem z více než 20-ti zemí světa a návštěvností přesahující 40 000 návštěvníků, je AMPER největším veletrhem svého oboru v České republice.      

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.