CZK/€ 24.645 -0,26%

CZK/$ 23.422 -0,13%

CZK/£ 29.110 -0,59%

CZK/CHF 23.502 -0,56%

27. 06. 2012

1 komentář

Subjekty:

Druhé kolo soutěže Hon za pokladem odstartovalo

 


 

Po registraci na internetových stránkách soutěže si soutěžící vybírají z nabídky více než 100 výletů. Na cílovém místě pak pořídí fotografii, na které drží nápis „Česká spořitelna“, a tuto fotografii pak nahrají na stránky soutěže. Přesné místo, kde mají soutěžící snímek pořídit, se dozví po správném zodpovězení soutěžní otázky o České spořitelně uvedené rovněž na webu soutěže. Stejně jako v prvním kole je možné vytvářet týmy. Deseti nejlepším týmům a deseti nejlepším soutěžícím pak 4. srpna 2012 Česká spořitelna emailem pošle mapu k pokladu s přibližnou lokací místa, kde se nachází. Poklad může být schován kdekoliv po celé České republice.

Na finále prvního kola dorazilo 18 finalistů. Fotogalerie z prvního kola soutěže je na FB stránkách České spořitelny, video z finále je umístěno na ČS Youtube kanálu. Více informaci o soutěži najdete na www.honzapokladem.cz nebo na facebookových stránkách soutěže.

 

Vstoupit do diskuze 1 komentář

Zdroj a více informací: CII750.cz


Související články


Diskuze k článku

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna, vyžadované informace jsou označeny hvězdičkou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 
 
 

 
  • sally

    12 prosince, 2013

    V prosinci bylo spuštěno další kolo soutěže, tentokrát o poklad v hodnotě 70 tisíc Kč. Tak neváhejte a opět vyražte do přírody, za památkami atd. Seznam výletů (úkolů) najdete na http://www.hon­zapokladem.cz/ma­pa-vyletu.

    Odpovědět