Pondělí 19. dubna. Svátek má Rostislav.

Do konce září můžete převést cenné papíry do Saxo Bank zcela zdarma

Banky Saxo Bank 26.08.2015 | 14:22 0 Komentářů

Společnost Saxo Bank, specialista na online investice a obchodování, se rozhodla ještě více zpřístupnit retailovým obchodníkům z České a Slovenské republiky obchodování na finančních trzích. S okamžitou účinností Saxo Bank uhradí všem novým klientům úhradu poplatků za převod cenných papírů od jiných obchodníků, případně i poplatků za převod hotovosti na účet do Saxo Bank, a to až do konce září letošního roku.

Banka tak odstraňuje i poslední bariéru, která by mohla zákazníkům bránit v tom vyzkoušet si moderní způsob pohodlného obchodování na globálních finančních trzích. K tomu přispívá i nová intuitivní obchodní platforma SaxoTraderGO, která byla vyvinuta tak, aby mohli klienti bez problémů obchodovat ze svých chytrých telefonů, tabletů i počítačů.

„V červnu, kdy jsme našim českým zákazníkům představili novou obchodní platformu SaxoTraderGO, jsme pomohli zbořit jednu z největších bariér obchodování na finančních trzích – závislost na konkrétním typu zařízení či konkrétní platformě. Naši zákazníci tak mohou obchodovat z počítačů, notebooků, tabletů i chytrých telefonů s Androidem i iOS a vždy budou mít k dispozici ty samé funkcionality a uvidí ty samé pohledy, které si sami uživatelsky definují,“ uvedl Pavel Drahotský, ředitel Saxo Bank pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko. „A nyní jsme se rozhodli zbořit i poslední možnou bariéru ve formě poplatků za převod aktiv účtovaných ostatními obchodníky za převod cenných papírů i hotovosti,“ dodal.

Platforma SaxoTraderGO byla vyvinuta s důrazem na využitelnost, výkon a uživatelskou přívětivost. Jedná se o službu vyvinutou v HTML5, takže je možné ji využívat takřka na libovolném zařízení a libovolné platformě. Uživatelské prostředí i funkce přitom zůstávají na všech zařízeních stejné. SaxoTraderGO umožňuje zákazníkům z jednoho prostředí obchodovat s více než 19 000 akciovými tituly, 182 měnovými páry, 9 000 CFD tituly, 2 500 fondy, 200 druhy futures nebo 75 druhy opcí, to vše z jediného zařízení.

Dvacet procent obchodů u Saxo Bank je dnes zadáváno prostřednictvím mobilních zařízení (z toho 70 % z mobilů a 30 % z tabletů) a tři čtvrtiny příkazů pochází od klientů, kteří často střídají všechny typy zařízení. Banka přitom nabízí i možnost vyzkoušet si SaxoTraderGO na stránkách http://cz.saxobank.com zcela zdarma, prostřednictvím demo účtu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.